Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Divinity Original Sin 2 Definitive

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Divinity Original Sin 2 Definitive indir 1.jpg

AÇIKLAMA

İlahi öldü. Boşluk yaklaşıyor. Ve içinde kalan uyku güçleri yakında uyanacak. İlahiyat için savaş başladı. Akıllıca seçin ve azar azar güven; karanlık her kalbin içinde gizlenir.

Bir et yiyen Elf, bir İmparatorluk Kertenkele veya bir Ölümsüz, mezardan yükseldi? Dünyanın kim ya da ne olduğunuza karşı nasıl farklı tepki verdiğini keşfedin.

Yeni bir İlahiyat zamanı!

Partini topla ve arkadaşlarınla ilişkiler geliştir. Rakiplerinizi derin, taktik, sıra tabanlı dövüşlerle patlatın. Çevreyi bir silah olarak kullanın, avantajınız için yüksekliği kullanın ve zaferinizi mühürlemek için unsurları kendileri değiştirin.

Rivellon'un bu kadar umutsuzca ihtiyaç duyduğu tanrı olarak yükselin.

Bırakma / bırakma kooperatifi oyununda tek başına veya 4 oyuncuya kadar olan bir partide Rivellon'un geniş ve katmanlı dünyasını keşfedin. Her yere gidin, hayal gücünüzü serbest bırakın ve dünyayla etkileşime girmek için sonsuz yollar keşfedin. Rivellon'un ötesinde, yepyeni PvP ve Game Master modlarında keşfedilecek daha çok şey var.

Irkınızı ve menşeinizi seçin. Kendi özgeçmişlerine ve görevlerine sahip 6 farklı özgün karakterden birini seçin veya İnsan, Kertenkele, Elf, Cüce veya Undead olarak kendi karakterinizi oluşturun. Tüm seçimlerin sonuçları vardır.

Keşfetmek ve denemek için sınırsız özgürlük . Her yere git, herhangi biriyle konuş ve her şeyle etkileşime gir! Gelişiminizden ödün vermeden herhangi bir NPC'yi öldürün ve her hayvanla konuşun. Hayaletler bile bir ya da iki sırrı saklıyor olabilir.

Yeni nesil sıra tabanlı mücadele. Rakiplerinizi temel kombinasyonlarla patlatın. Avantajınız için yükseklik kullanın. 12 beceri okulunda 200'den fazla beceriye hakim olun. Ancak dikkat - oyunun AI 2.0'ı bugüne kadar yaptığımız en sapkın icat.

Çevrimiçi 4 oyuncu ve bölünmüş ekran çok oyunculu. Tam denetleyici desteği ile arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak veya yerel bölünmüş ekranda oynayın.

Game Master Mode: Maceralarınızı bir üst seviyeye taşıyın ve Game Master Mode ile kendi hikayelerinizi oluşturun. Hayran yapımı kampanyaları ve modları Steam Atölyesi'nden indirin.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit or Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5 or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 550 or ATI™ Radeon™ HD 6XXX or higher
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit or Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7 or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 or AMD R9 280
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

Divinity Original Sin 2 Definitive indir 2.jpgDivinity Original Sin 2 Definitive indir 3.jpgDivinity Original Sin 2 Definitive indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.
Not: 27.08.2019 tarihi itibarı ile en güncel sürümdür. Tüm dlc ve güncellemeleri içerir. Oyun Sürümü: v3.6.37.7694

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: