Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

ESET Internet Security Full İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Katılım
5 Ara 2019
Mesajlar
217
Tepkime puanı
0
Puanları
16

ESET Internet Security indir 1.jpg
 


AÇIKLAMA

ESET Internet Security
, PC'nizin her türlü kötü amaçlı yazılım, siber suç, önemsiz posta ve bilgisayar korsanlarına karşı en üst düzeyde korunmasını sağlar. ESET NOD32 Antivirus ürününe güvenlik duvarı ve antispam teknolojisi eklendi . Tehditleri önlemek için bulutun gücünü ve çoklu algılama katmanlarını kullanır. Sonuç olarak, tüm potansiyel saldırıları engeller. Ayrıca çalışırken, sosyal ağda, çevrimiçi oyunlar oynarken veya çıkarılabilir medya aracılığıyla veri alışverişinde bulunurken sizi en üst düzeyde korur.

ESET Internet Security Seri Key , akıllı çok katmanlı korumayla bilgisayarınızı veya dizüstü bilgisayarınızı güvende tutar. Kanıtlanmış antivirüs, antispyware, güvenlik duvarı, anti-rootkit ve antispam özelliklerini birleştirdiğinden. ESET Internet Security Activation Key , tüm internet tehditlerine karşı yüksek performanslı bir güvenlik çözümü olarak oluşturulmuştur. Ayrıca kişisel verilerinizi ve hassas bilgilerinizi çevrimiçi veya kapalı olarak güvence altına almak için. Son olarak, bilgisayar güvenliğinizi tamamen yeni bir seviyede tutmanıza izin verir.

ESET Internet Security Temel Özellikleri:
Antivirüs ve Antispyware. Her tür çevrimiçi ve tehdit tehdidine karşı proaktif koruma sağlar ve kötü amaçlı yazılımın diğer kullanıcılara yayılmasını önler.
Bulutla Çalışan Tarama. ESET Live Grid dosya itibar veritabanını temel alarak güvenli dosya seçimlerini yaparak taramaları hızlandırır. Bulut tabanlı itibar sistemimizle karşılaştırarak, davranışını temel alan bilinmeyen zararlı yazılımları proaktif olarak durdurmaya yardımcı olur.
Engelleyici Exploit. Özel olarak virüsten koruma algılamasından kaçınmak için özel olarak tasarlanmış saldırıları engeller ve kilit ekranları ve fidye yazılımlarını ortadan kaldırır. Java tabanlı yazılım dahil olmak üzere web tarayıcılarına, PDF okuyucularına ve diğer uygulamalara yönelik saldırılara karşı koruma sağlar.
Gelişmiş Bellek Tarayıcı. Etkinliğini gizlemek için birden fazla şifreleme katmanı kullanan kalıcı kötü amaçlı yazılımların daha iyi tespit edilmesini sağlar.
Ana Bilgisayar Tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS). Sistemin davranışını daha ayrıntılı olarak özelleştirmenizi sağlar. Güvenlik duruşunuzu ayarlamak için sistem kayıt defteri, aktif işlemler ve programlar için kurallar belirtme seçeneği sunar
Boşta Durum Taraması. Bilgisayarınız kullanımda değilken derinlemesine taramalar yaparak sistem performansına yardımcı olur. Potansiyel olarak etkin olmayan tehditlerin zarar vermeden tespit edilmesine yardımcı olur.
UEFI Tarayıcı. Bilgisayarınıza saldıran tehditleri, UEFI sistem arabirimine sahip Windows işletim sistemlerinden önce bile, daha derin düzeyde korur.
Komut Dosyası Tabanlı Saldırı Koruması. Windows PowerShell'den yararlanmaya çalışan kötü amaçlı komut dosyaları ile saldırıları algılar. Ayrıca tarayıcınız üzerinden saldırabilecek kötü amaçlı JavaScripts algılar.
Küçük Sistem Ayakizi. Yüksek performansı korur ve donanımın ömrünü uzatır. Her türlü sistem ortamına uyar. Çok küçük güncelleme paketleriyle internet bant genişliğinden tasarruf sağlar
Oyuncu modu. ESET NOD32 Antivirus herhangi bir program tam ekran olarak çalıştırıldığında otomatik olarak sessiz moda geçer. Oyun, video, fotoğraf veya sunum kaynaklarından tasarruf etmek için sistem güncellemeleri ve bildirimler ertelenir
Ağ Saldırı Koruması. Güvenlik Duvarı'na ek olarak, bilgisayarınızı otomatik olarak tehlikeli ağ trafiğinden koruyarak tehlikeli trafik düzenlerinin ortaya çıkardığı tehditleri engeller.
Taşınabilir Bilgisayar Desteği. Oynatmaya veya oyunlara odaklanabilmeniz için sistem kaynaklarını korumak için işlem yapılamayan tüm açılır pencereleri, güncellemeleri ve sisteme aç etkinliklerini erteler.
Program Versiyonu: v12.2.23.0


GÖRSELLER & VİDEO


ESET Internet Security indir 2.jpg

 


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Google Drive):

Programı indirmek için tıklayın.

Link #2(Cloud Mail):
Programı indirmek için tıklayın.

Link #3(Turbobit):
Programı indirmek için tıklayın.

Rar Şifresi: 12345


 
Bu program tanıtım amaçlı sunulmuştur, programların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen programı satın alın.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst