Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

ESET NOD32 Antivirus Full İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Katılım
5 Ara 2019
Mesajlar
217
Tepkime puanı
0
Puanları
16

ESET NOD32 Antivirus full indir 1.png
 


AÇIKLAMA

ESET NOD32 Antivirus
, bilgisayar korsanlarına ve kötü amaçlı yazılımlara karşı tüm önemli korumaları sağlayan güçlü bir anti-virüs yazılımı çözümüdür. Güvenlik ihlallerini ve kötü amaçlı yazılım sızmalarını önlemek için varsayılan yapılandırmaların yanı sıra çok çeşitli özel ayarlarla birçok kullanışlı özelliği bir araya getirir. ESET NOD32 Antivirus 2019 Crack , bilgisayarınızı tam tarar ve akıllı koruma sağlar. Bilgisayarınızı normal olarak kesintisiz kullanmanıza izin verir (özellikle bildirimleri devre dışı bıraktığınızda veya oyun moduna geçtiğinizde).

ESET NOD32 Antivirus, antivirüs sektörünün öncülerindendir. Sisteminizde olabildiğince hafif olacak şekilde tasarlanan ESET'in efsanevi NOD32 algılama teknolojisi üzerine inşa edilmiştir. Kesinti olmadan oynamanıza izin veren özel bir oyun modu ve dolandırıcıları engellemek için Kimlik Avı koruması içerir.

ESET NOD32 Antivirus Özellikleri:
ESET Live Grid: Bulutla çalışan tarama, İnternet tehditlerine ve sosyal medya istismarlarına karşı optimize edilmiş gerçek zamanlı koruma sağlar.
Oyun Modu: Çevrimiçi oturumlarınıza veya dikkatinizi dağıtmadan önemli iş görevlerine odaklanmanızı sağlar.
Akıllı Tespit: Gelişmiş sezgisel tespit teknolojisini kullanan kötü amaçlı yazılımların Akıllı Tespiti, sizi bilinmeyen tehditlerden korur ve bilinmeyen zararlı yazılımların bilinmeyen mutasyonlarını işaretler.
Gelişmiş Medya Kontrolü: Tüm USB flash sürücüleri, bellek kartlarını ve CD / DVD'leri otomatik olarak tarar. Medya türüne, üreticiye, boyuta ve diğer niteliklere göre çıkarılabilir medyayı engelleyin.
Gelişmiş HIPS İşlevselliği: Bu gerçek meraklılar içindir - şimdi sistemin davranışını daha ayrıntılı olarak özelleştirebilirsiniz: sistem kayıt defteri, aktif işlemler ve programlar için kurallar belirtin ve güvenlik duruşunuzu hassas şekilde ayarlayın.
Enerji Tasarrufu Modu: ESET NOD32 Antivirus Etkinleştirme Anahtarı , dizüstü bilgisayarın pille çalıştığını tanımlar ve daha büyük güncellemeler indirilmeden önce sizi uyaran zamanlanmış görevleri otomatik olarak erteler.
Hafif Ayak İzi: Sürekli güvenlik için hızlı ve pürüzsüz bir performans sağlayan son derece düşük sistem ayakizi ile akıllı bir çözümdür.
Gelişmiş bellek tarayıcı, karışık tehditlere karşı koruma sağlar
Exploit engelleyici, tarayıcıları ve diğer popüler uygulamaları bu uygulamalardaki güvenlik açıklarından yararlanan tehditlere karşı korur
Rootkit'lerin daha iyi temizlenmesi, kalıcı kötü amaçlı yazılımların bulaştığı durumlarda bile, sistemin çalışan kötü amaçlı yazılım içermeyen bir duruma geri yüklenmesini sağlar
Cihaz kontrolü, çıkarılabilir cihazlara erişimi kontrol etmeyi sağlar
Otomatik ilk kez tarama, bilgisayardaki olası kötü amaçlı yazılımları temizler ve gelecekteki taramaların performansını artırır
Tüm gerekli antivirüs ve kötü amaçlı yazılım korumaları
Suistimal Engelleyici ile İnternete güvenle göz atın
Virüslere, rootkit'lere, çeviricilere ve daha fazlasına karşı koruma.
Program Versiyonu: v12.2.23.0


GÖRSELLER & VİDEO


ESET NOD32 Antivirus full indir 2.png

 


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Google Drive):

Programı indirmek için tıklayın.

Link #2(Cloud Mail):
Programı indirmek için tıklayın.

Link #3(Turbobit):
Programı indirmek için tıklayın.

Rar Şifresi: 12345
 

 
Bu program tanıtım amaçlı sunulmuştur, programların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen programı satın alın.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst