Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Fade to Silence

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici

AÇIKLAMA

Fade to Silence, sonsuz bir kışın donmuş, kıyamet sonrası bir dünyada geçen, tek oyunculu ve kooperatif bir hayatta kalma macerasıdır. Kar ve buz acımasız bir manzara oluşturdular. Doğa bozuldu. Eldritch korku rüyasındaki canavar yaratıklar donmuş çorak arazide dolaşıyor.

Oyuncu olarak, doğal ama işkence gören bir lider olan Ash rolünü üstlenirsiniz. Bu rolde, hayatta kalma için bir sığınak kurmak için gereken kaynakları toplamak için kıyamet sonrası donmuş bir araziyi keşfedersiniz. Azalan kaynaklar ile, ekipman yükseltme ve malzeme toplama gibi basit görevler, hızlı bir şekilde gerekli maddeleri temizlemek için bir sefer gerektirir. Hayatta kalma materyalleri arayışında, oyuncular Eldritch canavarları ve daha da büyük bir düşmanla karşılaşacakları geniş bir bölgeye gitmelidir: huzursuz kış. Donma sıcaklıkları sürekli oyuncu Ash’i olumsuz etkilerken, en ölümcül olay bir kar fırtınasıdır. Sürprizle karşılaşırsanız, hayatta kalmak için her beceri, kararlılık ve şans onsunu alır.

Hayatta kalmak ve tüm zorlukların üstesinden gelmek için oyuncunun, onları sığınağa sokarak takipçileri çekmesi gerekir. Her bireysel beceri seti ve karakter özellikleri, daha yüksek seviyeli kaynaklara ve donanıma erişim sağlar. Bu gibi ilerlemeler olmadan, oyuncu karakteri derme çatma alet ve silahları işleyerek sadece en bariz ihtiyaçları temizleyebilir.

Fade to Silence, zorlu bir kış ikliminin birçok dinamiğini karmaşık, karakter odaklı, grup hayatta kalma deneyimine sunar. Dinamik hava sistemi, soğuk ve bozulmuş bir dünyada hayatta kalmanın daldırılmasına katkıda bulunur. Hayatta kalmak, oyuncuların hava durumu düzenlerini ne kadar iyi okuduğuna bağlıdır ve eğer doğru sonuca varırlarsa – sığınak ya da eve basın. Dinamik kar değişimi, hem oyuncu karakteri hem de NPC tarafından gerçekçi bir yol bırakıyor. Bu söyleyici işaret size avlanmanın iyi olduğu bölgeleri ve canavarların dolaştığı bölgeleri söyleyecektir.

Özellikler:
Gergin bir atmosfer ve affetmeyen bir oyun. Bu bir stratejistin oyunu.
Bir keşif modu, dünyayı dolaşmanıza ve hikayeyi istediğiniz gibi deneyimlemenize izin verir.
Geniş bir kış manzarasını keşfedin: Fırlatma sürümü, bir nehir deltası, yoğun bir orman bölgesi ve 8km²’lik bir alanın ekili tarım arazisini keşfetmenize olanak sağlar.
Wolf Sled Expeditions: Kızağını topla, seni takip et ve en uzak bölgelere uzun süreli seferler yap.
Soğuk çevreden ve daha da tehlikeli yaratıklardan kurtulabilmenizi sağlayan daha iyi teçhizata erişmek için takipçileri işe alın.
Takipçilerine liderlik et ve onları canlı tut. Sert ahlaki seçimlerle yüzleşeceksin.
Kıyamet dünyasında dolaşan giderek daha tehlikeli Eldritch yaratıklarıyla savaş.
İç sesine güven. Bu senin arkadaşın.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64bit
İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R9 270 (2gb or more)
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 or better
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 480
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

RESİM ve VİDEOLAR

İNDİRME LİNKLERİ:
Fade to Silence İndir
​​
HATIRLATMA​​

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın
​​