Fight of Gods

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Fight of Gods indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Duaların kabul oldu! İlk defa, dünyanın dört bir yanından ve tarih boyunca tanrılar, kutsal ruhlar ve mitolojik karakterler, tüm dünyanın tehlikede olduğu patlayıcı bir 2D oyunda çarpışacak! Evrenin tanık olduğu en yıkıcı savaş turnuvasından kim galip çıkacak?

Özellikler:
Eşsiz bir kadro : Din ve mitolojiden gelen juggernauts, antik büyü ve ilahi güçlerle dolu savaşlarda çarpışır. İsa, Buda, Musa Zeus, Odin ve daha birçok insanın varoluş mücadelesinde tam gücünü açığa çıkarın!
Efsanevi sahneler : Bu kadar destansı bir turnuva, şimdiye kadar görülen en ikonik ortamlarda gerçekleşebilir. Olympus Dağı’nın üzerindeki ticaret yumrukları ve Garden of Eden’de dolaşırken diğer dünya güçleri için cenneti çağırın.
Stratejik mücadele : Kendinizi muazzam derinliğe sahip dört düğmeli bir dövüş sistemine bırakın. Her tanrının kendine özgü özelliklerini atışlarla, hava karşıtı saldırılarla ve özel hareketlerle karşılayın.
Eğitim modu : Savaşçılara yeni misiniz? Arenanın en büyük tanrısı olmak için ısmarlama pratik alanda yeteneklerinizi geliştirin!
Sıradaki kişiyi seç! : Topluluk Merkezimize atlayın ve gelecekteki güncellemelere hangi tanrıları dahil etmemiz gerektiğini söyleyin!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit versions required)
İşlemci: i5-4460
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 750
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit versions required)
İşlemci: i7-4790
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 960
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

Fight of Gods indir 2.jpgFight of Gods indir 3.jpgFight of Gods indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: