Generation Zero

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Generation Zero indir 1.png

AÇIKLAMA

1980’lerin İsveç’ine hoş geldiniz. Yerel nüfus kayboldu ve bilinmeyen makineler sokaklarda dolaşıyor. İşgalcilerin gizemini çözmek, savaş stratejilerinizi mükemmelleştirmek ve geri saldırmaya hazırlanmak için bu açık dünyayı keşfedin. Nesil Sıfır'da, yaşam kazanıyor.

Özellikler:
Düşman Açık Bir Dünyada Yaşayın: Hayatta kalmanıza yardımcı olacak silah ve malzemeleri araştırırken gizemi daha fazla çözmek için açık dünyadaki görevleri ve zorlukları üstlenin
Hazırlanmak. Ardından Fight Back: Silahlarınızı, becerilerinizi ve ekipmanlarınızı taktiksel olarak bir araya getirin, düşmanlarınızı tuzağa düşürmek, sakatlamak ve yok etmek için
1-4 Oyuncu Kesintisiz Çok Oyunculu: Tek başınıza oynayın veya birlikte çalışırken en fazla üç arkadaşınızla birlikte çalışın ve düşmanları yok etmek için benzersiz becerilerinizi birleştirin
Gizlilik ve Strateji. Yaşamak için İşbirliği Yapın: Bazı düşmanlar kafa kafaya saldırmak için çok güçlüdür; bu sırada sessizce hareket ederek, düşmanın duyularını kullanarak ve çevreyi kendi yararınıza kullanarak gizli taktikler benimsemeniz gerekir.
1980'lerin Nostalji: Yağma arasında, en sevdiğiniz 1980'lerin tarzını yeniden düzenleyen kıyafetler ve saç stilleri bulacaksınız.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bit OS - Windows 7 with Service Pack 1
İşlemci: Intel i5 Quad Core
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 660 / ATI HD7870 - 2GB VRAM / Intel® Iris™ Pro Graphics 580
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bit OS - Windows 10
İşlemci: Intel i7 Quad Core
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 960 / R9 280 - 4GB VRAM
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

Generation Zero indir 2.jpgGeneration Zero indir 3.jpgGeneration Zero indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: