Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Grand Theft Auto V

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Grand Theft Auto V indir 1.jpg

AÇIKLAMA

GTA serisinin yaratıcısı Rockstar North tarafından geliştirilen Grand Theft Auto V, serideki en büyük ve en iddialı oyun. Yaygın Los Santos şehrinde ve çevresindeki bölgede yer alan Grand Theft Auto V, dağların tepesinden okyanusun derinliklerine kadar hayat dolu, benzeri görülmemiş bir ölçek ve ayrıntı dünyası sunar.

Los Santos: Bir zamanlar Batı dünyasının gıpta ettiği, şimdi de bir ekonomik belirsizlik ve ucuz gerçeklik televizyonu çağında ayakta kalmak için mücadele eden, kendine yardım eden guruları, yıldızları ve soluk ünlülerle dolu, güneş batmış bir metropol.

Kargaşanın ortasında, üç çok farklı suçlu, hayatta kalma ve başarı şansını ortaya koyuyor: Franklin, şimdi gerçek fırsatlar ve ciddi para arayan eski bir sokak gangsteri; Michael, emekli olması umduğundan çok daha az pembe olan profesyonel bir eski mahkum; ve bir sonraki büyük skorun yönlendirdiği şiddetli bir manyak olan Trevor. Seçeneklerin tükenmesiyle mürettebat, hayatları için onları hazırlayabilecekleri bir dizi cesur ve tehlikeli soygundaki her şeyi tehlikeye atar.

Şimdiye kadar yaratılmış en büyük, en dinamik ve en çeşitli açık dünya olan Grand Theft Auto V, oyunun iç içe geçmiş hikayesinin tüm taraflarını oynayarak, oyunun üç ana karakterinin hayatlarına tekrar tekrar girip çıktıkça, hikaye anlatımını ve oyunu yeni şekillerde birleştiriyor.

Detaylara inanılmaz bir dikkat ve Grand Theft Auto'nun karanlık mizahi anlayışı modern kültürü ele alan tüm klasik işaretler, dünya çok oyunculu oyunlarına yeni ve iddialı bir yaklaşımın yanı sıra modern kültürü de dahil ediyor.

Şimdiye kadar tüm zamanların en büyük GTA oyun dünyası
Oldukça her zaman değiştirilebilen üç oynanabilir ana karakter
Tenis, Base Jumping veya Golf gibi çok sayıda yan mesleği
Çok sayıda araç - karada, denizde ve havada
Gelişmiş dövüş sistemi, özellikle yakın dövüş savaşında
Otomobiller ve diğer araçlar için iyileştirilmiş sürüş fiziği
Çok fazla yan görev ve keşfedilecek devasa bir dünya

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

4-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUs) @ 2.5GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: %100 DirectX 10 uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: %100 DirectX 10 uyumlu

GÖRSELLER & VİDEO

Grand Theft Auto V indir 2.jpgGrand Theft Auto V indir 3.jpgGrand Theft Auto V indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: