Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Jurassic World Evolution

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Jurassic World Evolution indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Muertes takımadalarının efsanevi adalarındaki operasyonları üstlenin ve dinozorların harikasını, majesteleri ve tehlikesini canlandırın. Hayatın her zaman bir yolunu bulduğu belirsiz bir dünyaya Bilim, Eğlence veya Güvenlik için inşa edin. Dinozorlarınıza benzersiz davranışlar, özellikler ve görünümler kazandırmak için yaşamın kendisi ile oynayın, daha sonra kaybolan dinozor DNA'sı için global aramanızı finanse etmek için bunlardan faydalanın ve bunlardan faydalanın. veya havada. Adalarınızı genişletin ve franchise ve on yıllarca süren Jurassic irfanın ötesinde ikonik karakterlerin yer aldığı yepyeni bir anlatımda kendi yolculuğunuzu seçin.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
İşlemci: Intel i5-2300/AMD FX-4300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 (Legacy GPU: GeForce GTX 660) / AMD Radeon 7850 (2GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+) / 8.1/10 64bit
İşlemci: Intel i7-4770/AMD FX-8350
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD RX 480
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

Jurassic World Evolution indir 2.jpgJurassic World Evolution indir 3.jpgJurassic World Evolution indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: