Layers of Fear 2

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Layers of Fear 2 full indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Kameraların hepsi sana odaklanmış; Sahnenin merkezinde sen varsın. Sadece oyuncu değil, karakter de sensin. Oynama kısmı tekil olarak senindir. Sadece senin için yazdım. Sessizlik ile karşılandın. Yönetmenden havlama emri yok. Bu versiyonun kendin olman gereken bir eylem çağrısı yok. Harekete geçme talebi aklını dolduruyor, fakat senaryo sayfalarında hiç kelime yok.

Geçmişiniz sizi ne olduğunuzda şekillendirmenize yardımcı oldu, zanaatınızı geliştirmek için gereken becerileri size zorladı. Aynı geçmiş, dünyanın görebileceği dış yüzeyde değil, içinde o kadar derinde gömülü bir yerde şekillendiğini gösteren derin karıklanma izlerini kazındı. Bu hatıraları aşağıya çekiyorsunuz ama deneyimlerin sizi kimlerin ya da neyin içinde oynaması gerektiği konusunda yönlendirmesine izin veriyorsunuz.

Spot ışığında sessizce durduğunuzda karanlık çevreler, kalp atışlarınızdan duyulabilen tek ses, dalgaların gövdeye uzak mesafeden kırılması ve bu anı sonsuza dek koruyan yönünüze işaret eden kameraların sesidir.

Uzak ve derin bir ses, mesafeden yükseliyor...

Oyun özellikleri:
Hikaye odaklı keşif - Etrafınızdaki dünyayı keşfetmelisiniz. Geçmişinizi keşfedin ve bu film için gösterilmenizin nedenini gösterin.
Psikolojik korku - Bu filmin bir parçası mı, yoksa hatıralarınız size oyun mu oynuyor? Dünyanız en ufak provokasyonlarla değişebilir, gerçek olana karar vermelisiniz.
Ocean Liner ayarı - Filmin sahnelerini çalan geminin derinliklerine yaptığınız keşifler daha da inanılmaz ve daha da korkutucu hale geldi.
Klasik, uğursuz film müziği - Arkadiusz Reikowski'nin, George Strezov tarafından yönetilen ve Sofya Oturum Orkestrası tarafından gerçekleştirilen orijinal bir skoru.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5-3470 (3.2 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)
Bellek: 5 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 14 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX® 11.0 compatible
İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-6500 (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 14 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX® 11.0 compatible
İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system

GÖRSELLER & VİDEO

Layers of Fear 2 full indir 2.jpgLayers of Fear 2 full indir 3.jpgLayers of Fear 2 full indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: