Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Mafia 3

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici

AÇIKLAMA

Yıl 1968 ve kurallar değişti. Vietnam’da yıllarca süren çatışmalardan sonra, Lincoln Clay bu gerçeği biliyor: Aile seninle doğduğun kişi değil, senin için öldüğü kişi. Şimdi New Bordeaux’da eve, Lincoln ceza geçmişinden kaçmaya hazırlanıyor. Ancak, vekil ailesi olan kara mafya, İtalyan Mafyası tarafından ihanet edilip ortadan kaldırıldığı zaman, Lincoln, Mafya sorumlusu aracılığıyla bir intikam ve itfa yolunu alevlendiriyor. Bu yeni dünyada bunu başarmak birkaç arkadaştan daha fazlasını alacak. Yoğun silahlı kavgalar, visseral el ele dövüş, beyaz mafsallı sürüş ve sokak akıllılarına ihtiyaç duyulacak. Ancak doğru ekip, zor kararlar ve bazı kirli eller sayesinde, kentin yeraltı dünyasının tepesine gelmek mümkün. Eskilerin küllerinde yeni bir aile yaratmanın zamanı geldi.

Mafia 3 torrent indir

1968’de İDİLENEN YENİ BİR ÇİZGİ KEŞFEDİN – Kendinizi çete ve yolsuzluk görevlileri tarafından yönetilen ve Amerikan tarihinin en çalkantılı yıllarından birinin manzaraları, sesleri ve duygusal yükleriyle dolu sosyal atmosferiyle zenginleştirilmiş, geniş, çeşitli ve keyifsiz bir açık dünyaya dalın
İSTENMEYEN VE ETKİLİ BİR ANTI-HERO – Kara bir çetenin acımasız katliamlarından sonra, İtalyan Mafyası’nın intikamına maruz kalan Lincoln Clay, bir yetim ve Vietnam ustası cehenneme döndü
KENDİNİ CEZAYİ YÜRÜTÜNÜN GELİŞTİRMESİ VE İNŞA EDİLMESİ İÇİN YOLUNUZU SEÇİN – Lincoln’ün askeri eğitimini ve Mafya’yı yıkmak için istihbarat toplarken, kaba kuvvet ve yanan silahlardan sap ve öldür taktiklerini kullanarak kendi kişisel oyun tarzınızı seçin. Hangi teğmeninize ödüllendireceğinize ve hangisine ihanet edeceğinize karar vererek yeni bir suç imparatorluğunu kendi özgün yolunuzla yeniden oluşturun …

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel I5-2500K, AMD FX-8120
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870
HDD: 50 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel I7-3770, AMD FX 8350 4.0 Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA Gefore GTX 780 or GeForce GTX 1060, AMD Radeon R9 290X
HDD: 50 GB Disk alanı

RESİM ve VİDEOLAR

Mafia III

Mafia III

Mafia III

İNDİRME LİNKLERİ:
Mafia III İndir

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın