Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Malwarebytes Anti-Malware Premium Full İndir

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici
Katılım
5 Ara 2019
Mesajlar
217
Tepkime puanı
0
Puanları
16

Malwarebytes Anti-Malware Premium 1.png
 


AÇIKLAMA

Malwarebytes Anti-Malware Premium full indir,
en gelişmiş kötü amaçlı yazılımları bile tamamen kaldırabilecek güçlü bir antimalware uygulamasıdır. Malwarebytes ile ürünler virüsleri, Truva atlarını, casus yazılımları, reklam yazılımlarını ve rootkitleri de dahil olmak üzere tüm kötü amaçlı yazılım türlerini tamamen kaldırarak bilgisayarları korumak için kanıtlanmış bir sicile sahiptir. Malwarebytes güvenlik yazılımı, en iyi bilinen anti-virüs ve kötü amaçlı yazılımdan koruma uygulamalarının bile başarısız olduğu kötü amaçlı yazılımları algılar ve kaldırır. Her süreci izler ve başlamadan önce kötü niyetli işlemleri durdurur.

Malwarebytes Anti-Malware Premium, kötü amaçlı yazılımın şirket sistemlerine verdiği sürekli gelişen tehditten korur. Veri kaybından ağ bozulmasına kadar tespit edilmeyen kötü amaçlı yazılımlar geliri azaltabilir ve ağınıza zarar verebilir. Malwarebytes Anti-Malware Premium, sisteminizin işinize odaklanmasını sağlamak için minimum kaynak kullanırken maksimum koruma sağlar.

Malwarebytes Anti-Malware Premium Temel Özellikler:
Karmaşık sinsi tehditlere karşı koruma: Malwarebytes Premium LifeTime Keygen , virüslere, casus yazılımlara ve rootkitlere karşı korumak için gelişmiş teknolojileri kullanarak kötü amaçlı yazılımları gerçek zamanlı olarak algılar ve kaldırır. En son ve en tehlikeli tehditler otomatik olarak tarandığından koruma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
Dosyaları fidye yazılımı programlarından koruyun: Yeni jenerasyonun kişisel dosyalarının proaktif bir şekilde korunmasını sağlayan bilinmeyen ve bilinen fidye yazılımı programlarının çalışmasını engelleyin. Malwarebytes Premium Keygen , basit bir veri şifre çözme aracı değil, kripto-Truva atlarını engelleyen güçlü ve güvenilir bir savunma hattıdır. Verileriniz en son şifreleme türlerinden bile korunacaktır.
Programların izinsiz kullanılmasını önleme: Tarayıcınız ve uygulamalarınız dört koruma düzeyinden korunacak ve güvenlik açığından yararlanmaya çalışan tüm saldırılar, bilgisayarınıza bulaşmadan önce durdurulacak.
Kimlik avı ve kötü amaçlı sitelere karşı koruma: Ürün, kimlik avı sitelerine ve kötü amaçlı bağlantılara erişimi algılar ve önler. Bu şekilde, kötü amaçlı yazılım indirmelerine, hesap kırma girişimlerine ve reklam yazılımı bulaşmasına karşı proaktif koruma sağlanır. Çevrimiçi tehditler hakkında endişelenmenize gerek yok.
Hızlı ve akıllı tarama: “Hızlı Kontrol” modu yalnızca etkin kötü amaçlı yazılımları tespit etmeyi amaçlamaktadır. Tarayıcı sistemin hızlı bir analizini yapar ve tarama sonuçlarını hemen görüntüler. Tarayıcıyı arka planda çalıştırın ve en sevdiğiniz oyunu oyna. Oyuna hazırlanmadan önce kontrol tamamlandı.
Program Versiyonu: v3.8.3.2965


GÖRSELLER & VİDEO


Malwarebytes Anti-Malware Premium 2.pngMalwarebytes Anti-Malware Premium 3.pngMalwarebytes Anti-Malware Premium 4.png

 


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Google Drive):

Programı indirmek için tıklayın.

Link #2(Cloud Mail):
Programı indirmek için tıklayın.

Link #3(Turbobit):
Programı indirmek için tıklayın.

Not: Program katılımsızdır otomatik kurulur ve patch yapılır. Eğer sorun yaşarsanız alternatif olarak aşağıda ki kreki kullanabilirsiniz.
Rar Şifresi: 12345KREKLER(PATCHLER)
Link #1(Cloud mail):
Kreki indirmek için tıklayın.

 

 
Bu program tanıtım amaçlı sunulmuştur, programların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen programı satın alın.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst