Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Metro 2033 Redux

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici

AÇIKLAMA

2013 yılında dünya kıyameti bir olay yüzünden mahvoldu, neredeyse tüm insanlığı yok etti ve Dünya’nın yüzeyini zehirli bir araziye çevirdi. Bir avuç kurtulan Moskova yeraltındaki derinliklere sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağ’a girdi. Yıl 2033. Tüm bir nesil yeraltında doğup büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonu-Şehirler birbirleriyle hayatta kalmak için mücadele ediyor ve dışarıda bekleyen mutant korku. Artyom, yangından önceki son günlerde doğdun ama yeraltında büyüdün. Asla şehir sınırlarının ötesine girmemiş olan kaderli bir olay, insanlığın korkunç bir tehdit tehdidinin kalıntılarını uyarmak için Metro sisteminin kalbine umutsuz bir misyon yol açıyor. Yolculuğunuz sizi metro altındaki unutulmuş katakomplardan, yukarıdaki ıssız zemine götürür. eylemlerinin insanlığın kaderini belirleyeceği yer. Fakat asıl tehdit içeriden gelirse?

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista, 7 veya 8
İşlemci: Çift Çekirdek İşlemci (2.2+ GHz ve üstü işlemciler)
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10 uyumlu Shader Model 3 destekli ekran kartı (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, vs.)
DiretX: 10
HDD: 10 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya 8
İşlemci: Dört Çekirdek İşlemci (3.0+ GHz ve üstü işlemciler)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu ekran kartı (GeForce GTX 480 vs.)
DiretX: 11
HDD: 10 GB Disk alanı

RESİM ve VİDEOLAR

İNDİRME LİNKLERİ:
Metro 2033 Redux İndir

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın