Metro Last Light Redux

  • Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Metro Last Light Redux full indir 1.jpg
 


AÇIKLAMA

Yıl 2034. Kıyamet sonrası Moskova kalıntılarının altında, Metro tünellerinde, insanlığın kalıntıları dışarıdan ve içeriden ölümcül tehditlerle kuşatılıyor. Mutantlar ıssız yüzeyin altındaki katakompları takip eder ve yukarıdaki zehirli gökyüzünün ortasında avlanırlar.

Ancak, birleşmiş olmak yerine, Metro'nun istasyon şehirleri, D6'nın askeri kasalarından bir kıyamet cihazı olan nihai güç mücadelesinde kilitlendi. İnsanlığı yeryüzünden sonsuza dek silen bir iç savaş karıştı. Artyom, suçluluk duygusuyla yüklenen, ancak umutla güdülen, hayatta kalmamızın anahtarını siz tutuyorsunuz - en karanlık saatimizdeki son ışık…
Ürüne Genel Bakış:
Metro: Last Light Redux, Next Gener'in 4A Motorunun en yeni ve en büyük yinelemesinde yeniden inşa edilen, eleştirel beğeni toplayan 'Metro: Last Light'ın kesin versiyonudur. Yeni gelenler, en iyi hikaye odaklı atıcılardan birini deneyimleme şansına sahip olacaklar. tüm zamanların; sürükleyici hayatta kalma korku, keşif ve taktik mücadele ve gizli birleştiren epik bir macera.

Bu kesin sürüm, önceden yayınlanan tüm DLC'yi de içeriyor ve büyük solo kampanyaya 10 saatlik bonus tek oyunculu içerik ekliyor. Orijinal oyunun hayranları, yeni yakın dövüş animasyonları, saatinizi ve cephane sarf malzemelerini kontrol etme yeteneği ve yeni tam vücut oynatıcı animasyonları da dahil olmak üzere yeni özellikler ve oyun iyileştirmeleri fark edecektir.

Ve kült prequel 'Metro 2033' oyununun hayatta kalma-korku odaklı oyununu tercih edenler, iki benzersiz Oyun Stilinin (Survival ve Spartan) tanıtımı sayesinde kampanyayı deneyimlemenin yeni bir yolunu bulacaklar. Eski Dönüşümler Daha eylem odaklı bir gizli dövüş deneyiminden, hayatta kalmak için dolu, yavaş yanan bir savaşa son ışık. Ekstra bir zorluk ve dalma katmanı sunmak için efsanevi Ranger Modu ile Metro: Last Light Redux, inanılmaz bir fiyata saatlerce AAA oynanışı sunuyor.
Oyun özellikleri
Kendinizi Moskova Metrosu'na bırakın - 60FPSBra'da çarpıcı yeni nesil görsellerle canlandırılan oyundaki en atmosferik dünyalardan birine tanık olun - Rus kıyametinin dehşetini korkutan - gaz maskenizi ve el yapımı bir silah cephanesini doldurun; ölümcül mutantların, insan düşmanlarının ve dehşet verici ortamın kendisinin

Yeni nesil için yeniden inşa edildi ve yenilendi ; tüm önceki DLC içeriği dahil edildi, yeni modlar ve özellikler ve birçok oyun iyileştirmesi, bu, hayranları ve yeni gelenlerin hoşlanacağı eleştirel beğeni toplayan klasiklerin kesin versiyonudur.

İki benzersiz Oyun Stili: "Spartan" ve "Survival" - oyuna yavaş yanık Survival Horror olarak yaklaşın ya da bu iki benzersiz modda bir Spartan Ranger'ın dövüş becerisiyle mücadele edin

Efsanevi Ranger Modu geri dönüyor - korkunç Ranger Modu'nu oynar mısınız? HUD, UI, ölümcül çatışma ve sınırlı kaynaklar birleştirilerek nihai sürükleyici deneyim yaratılmaz

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista, 7 or 8 (64-bit only)
İşlemci: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10, Shader Model 4 compliant graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 64-bit only

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 or 8 (64-bit only)
İşlemci: Any Quad Core or 3.0+ GHz Dual Core CPU
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 compliant graphics card (GeForce GTX 480 and above)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: (64-bit only)

GÖRSELLER & VİDEO


Metro Last Light Redux full indir 2.jpgMetro Last Light Redux full indir 3.jpgMetro Last Light Redux full indir 4.jpg

 


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.


 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

 
Son düzenleme:
Üst