Minecraft Story Mode 1-2-3-4-5

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

minecraft story mode indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Minecraft Story Mode
, Telltale Games tarafından Mojang ile işbirliği içinde geliştirilen, epizodik bir video oyun serisidir. Oyun, periyodik olarak yayınlanan 13 bölümden oluşan bir seriden oluşuyor. Oyun, Minecraft dünyalarını korumaya çalışmak için Taş Nişanı ile birleşen Jesse adında bir karakterin etrafında yoğunlaşıyor.

31 Mayıs 2019'da Minecraft: Story Mode, Telltale Games'in kapanmasından sonra artık desteklenmeyecekti. 25 Haziran 2019'da sona erdi.

Genel Bakış:
Seri, oyuncu seçimleri ve eylemler tarafından yönlendirilen orijinal bir hikayeye sahiptir. Oyun serisi, orijinal Minecraft oyununun unsurları ile yeni karakterleri birleştiriyor .

Oyun, tek başına bir üründür ve Minecraft için bir eklenti, mod veya güncelleme değildir.
Not: Tüm sezonlar ve bölümler eklidir. Yeni sezon veya bölüm eklendiğinde bu konu güncellenecektir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win Xp 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Core 2 Duo E4600 2.4GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 5000+
RAM: 3 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 3 GB
Ekran kartı: GeForce GT 720 ya da Radeon HD 3800 serisi(+1024MB)
DirectX: DX 9

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Core i3-3240 3.4GHz ya da Phenom II X4 40
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 3 GB
Ekran kartı: GeForce GT 640 v3 ya da Radeon R7 250 v2 2GB(+2048MB)
DirectX: DX 9

GÖRSELLER & VİDEO

minecraft story mode indir 2.jpgminecraft story mode indir 3.jpgminecraft story mode indir 4.png

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: