Monster Hunter World

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Monster Hunter World indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Destansı bir bölgede devasa canavarlarla savaş.

Bir avcı olarak, çeşitli habitatlardaki canavarları avlama görevlerini üstleneceksin. Bu canavarları yıkın ve daha tehlikeli canavarları avlamak için daha güçlü silahlar ve zırhlar oluşturmak için kullanabileceğiniz materyalleri alın.

Serideki en son takim olan Monster Hunter: World'de, süpriz ve heyecanla dolu yeni bir dünyada canavarları avlamak için emrinizdeki her şeyi kullanarak nihai av deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Her on yılda bir, yaşlı ejderhalar, Eski Geçiş olarak adlandırılan bir göçte Yeni Dünya olarak bilinen toprağa seyahat etmek için deniz boyunca yürürler.

Bu gizemli fenomenin dibine ulaşmak için Lonca Araştırma Komisyonunu oluşturdu ve onları geniş filolarda Yeni Dünya'ya gönderdi.

Komisyon, Beşinci Filosunu Zorah Magdaros olarak bilinen devasa yaşlı ejderinin peşinde gönderirken, bir avcı, hayal bile edemeyeceği her şeyden daha büyük bir yolculuğa çıkmak üzere.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit required)
İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, 3.20GHz or AMD FX™-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x (VRAM 2GB)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit required)
İşlemci: Intel® Core™ i7 3770 3.4GHz or Intel® Core™ i3 8350 4GHz or AMD Ryzen™ 5 1500X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 (VRAM 3GB) or AMD Radeon™ RX 570 (VRAM 4GB)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

Monster Hunter World indir 2.jpgMonster Hunter World indir 3.jpgMonster Hunter World indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: