Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Mordhau

Yetkili Bi Abi

Administrator
Yönetici

mordhau-indir.jpg

AÇIKLAMA

MORDHAU, bir ortaçağ birinci ve üçüncü şahıs çok oyunculu oyundur. Her zaman geri dönecek acımasız ve tatmin edici bir yakın dövüş deneyimini yaşayacağınız, kurgusal, ancak gerçekçi bir dünyada paralı asker olarak 64 oyuncuya kadar yoğun bir savaş alanına girmeye hazır mısınız?

Özellikler
Kooperatif ve çevrimdışı oyun: Kooperatif Horde modunda arkadaşlarınızla birlikte düşman dalgalarıyla savaşın ya da AI'ya karşı çevrimdışı becerilerinizi uygulayın
Serbest biçimli yakın dövüş ve menzilli dövüş: Karakterin ve saldırıların üzerinde tam kontrol sahibi ol ve eşsiz tarzını geliştir
Derinlemesine karakter özelleştirmesi: Yüzünüzü şekillendirin, parçalardan silahınızı yaratın ve mükemmel savaşçıyı oluşturmak için ayrı ayrı zırh parçaları seçin
Silah ve teçhizatın büyük cephaneliği: Düşmanları büyük harflerle, yukarıdan yağmurlu oklarla al, hatta arkana yaslanıp tahkimatlar inşa et
Her yerde dövüşün: Süvari yüklerini tecrübe edin, merdivenlerle savaşın ve mancınık ve balista gibi kuşatma motorlarını çalıştırın
Viseral ve kanlı dövüş: Her darbenin etkisini hissedin ve düşmanlarınıza çarparken uçup uzuvlarınızı gönderin. (Kan ve kan isteğe bağlıdır)
İnanılmaz dövüşler: Dövüşlerin inanılır göründüğü bir oyun olan MORDHAU, oyun ile gerçekçilik arasında bir denge kuruyor

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Core i5 - 4670 or AMD equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 680 or AMD equivalent
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Core i5 - 6600k or AMD equivalent
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 or AMD equivalent
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

mordhau-indir-1.jpgmordhau-indir-2.jpgmordhau-indir-3.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Moderatör tarafında düzenlendi: