Need for Speed Most Wanted 2012

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Need for Speed Most Wanted 2012 indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Need for Speed Most Wanted 2012, İngiliz oyun geliştiricisi Criterion Games tarafından geliştirildi ve 30 Ekim 2012'de piyasaya sürüldü. Açık dünya yarışlarına sahip ve oyundaki arabaların çoğu başlangıçta farklı yerlerde gizlenmiş durumda. Ayrıca 15 yerine 10 kara listeye sahiptir ve oyun için bir hikaye yoktur. Autolog 2.0 tarafından desteklenmektedir. Şasi, lastik, azotlu ve üstyapı gibi oyundaki tüm otomobiller için performans yükseltmeleri yapılabilir. Kilometre taşları ve başarılar, örneğin yarışların tamamlanması ve ilan panolarının kırılması gibi çeşitli yollarla açılmaktadır.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2) 32-bit (Windows XP desteklemiyor)
İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli. Core 2 Duo 2.4 GHZ ya da Althon X2 2.7 GHz işlemci
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: DirectX 10.1 uyumlu 512 MB RAM. ATI RADEON HD 3870 ya da üstü veya NVIDIA GEFORCE 8800 GT ya da üstü
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
HDD: 20 GB

İdeal Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core 2 Quad @ 2.66 GHz ya da AMD Phenom II X4 @ 3.0 GHz
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: DirectX uyumlu 1024 MB RAM. NVIDIA GEFORCE GTX 560 ya da ATI RADEON HD 6870/6950
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
HDD: 20 GB

GÖRSELLER & VİDEO

Need for Speed Most Wanted 2012 indir 2.jpgNeed for Speed Most Wanted 2012 indir 3.jpgNeed for Speed Most Wanted 2012 indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: