No Mans Sky (Güncel ve Tüm DLC'LER)

  • Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

No Mans Sky indir 1.jpg
 


AÇIKLAMA

Klasik bilim kurgudan sevdiğimiz macera ve hayal gücünden ilham alan No Man's Sky, size keşfedilecek, benzersiz gezegenlerle ve yaşam formlarıyla dolu, sürekli bir tehlike ve eylem içeren bir galaksi sunuyor.

No Man's Sky'da her yıldız, her biri yaşam dolu gezegenlerin yörüngesinde bulunan uzak bir güneşin ışığıdır ve seçtiğiniz herhangi birine gidebilirsiniz. Yükleme boşluğu olmayan ve sınırsız olarak derin uzaydan gezegen yüzeylerine sorunsuzca uçun. Prosedürel olarak oluşturulan bu sonsuz evrende, daha önce hiçbir oyuncunun görmediği yerleri ve yaratıkları keşfedeceksiniz - ve belki de bir daha asla.

Özellikler:
Destansı bir yolculuğa çıkın - Galaksinin merkezinde, kozmosun gerçek doğasını öğrenmek için sizi bu yolculuğa çeken dayanılmaz bir darbe var. Ancak, düşman yaratıklarla ve şiddetli korsanlarla karşı karşıya kalmak, ölümün bir bedeli olduğunu bileceksiniz ve hayatta kalma, geminizi, silahınızı ve kıyafetinizi nasıl geliştirdiğiniz konusunda yapacağınız seçimlere bağlı olacaktır.
Kendi kaderini bul - No Man'ın Gökyüzü'ndeki yolculuğun sana kalmış. Zavallıları avlayarak, zenginliklerini alarak veya korsanları için ödül alarak savaşçı mı olacaksın? Geminizi hız ve silah için yükseltirseniz, güç sizindir. Ya da bir tüccar? Unutulmuş dünyalar için zengin kaynaklar bulun ve bunları en yüksek fiyatlardan yararlanın. Daha fazla kargo alanına yatırım yapın ve çok büyük ödüller kazanın. Ya da belki bir kaşif? Bilinen sınırın ötesine geçin ve daha önce kimsenin görmediği yerleri ve şeyleri keşfedin. Motorlarınızı daha da uzağa atlamak için yükseltin ve istenmeyen bölgeleri öldürecek toksik ortamlarda hayatta kalmak için kıyafetinizi güçlendirin
Yolculuğunuzu paylaşın - Galaksi yaşayan ve nefes alan bir yer. Ticaret konvoyları yıldızlar arasında seyahat eder, fraksiyonlar bölgeye karşı çıkar, korsanlar kaçak avı avlar ve polis izler. Diğer her oyuncu aynı galakside yaşar ve keşiflerinizi onlarla bilinen alanı kapsayan bir haritada paylaşmayı seçebilirsiniz. Belki kendi eylemlerinin sonuçlarını ve kendi sonuçlarını görebilirsin.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel Core i3
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO


No Mans Sky indir 2.jpgNo Mans Sky indir 3.jpgNo Mans Sky indir 4.jpg

 


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.
15.08.2019 tarihi itibarı ile en güncelidir. En son çıkan dlc ve güncellemelerin hepsini içerir.
 

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

 
Son düzenleme:

Similar threads

Y
Cevaplar
0
Görüntüleme
53
Yetkili Bi Abi1
Y
Cevaplar
0
Görüntüleme
70
Yetkili Bi Abi1
Y
Cevaplar
0
Görüntüleme
73
Yetkili Bi Abi1
Üst