ONE PIECE World Seeker

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

ONE PIECE World Seeker indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Pusulanızı geride bırakın ve daha önce hiç görülmemiş bir adada gizlenmiş sırları ortaya çıkarmak için efsanevi Gum-Gum meyvesinin güçlerini yaşayabileceğiniz aksiyon dolu yeni bir maceraya atılırken Luffy'ye katılın! Yelken açma zamanı!

Özellikler
Dinamik Sakız Eylemi: Maymun D. Luffy'nin kontrolünü elinize alın ve gizli sırlarını açığa çıkarmaya çalışırken bu tamamen yeni adanın geniş alanlarını keşfedin
Orijinal Bir Hikayeyi Tecrübe Edin: Hasır Şapkalı Korsanlar, yalnızca “Cezaevi Adası” olarak bilinen gizemli bir adaya ulaşırlar ve kısa süre sonra katlanmış ve dönüşlerle dolu dramatik bir hikayeye kapılırlar. Eiichiro Oda tarafından tasarlanan orijinal karakterleri içerir!
Popüler Karakterler Arasında Güçlü Savaşlar: ONE PIECE serisinden Luffy'nin tanınmış düşmanlarına karşı yüzleşin. Sakız Meyve güçlerini ve onları almak için güçlü Haki yeteneklerini kullanın!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit SP1
İşlemci: Intel Core i5-2300 or AMD A10-7850K
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 or Radeon HD 7950
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-3770 or AMD FX-8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 or Radeon RX 580
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

ONE PIECE World Seeker indir 2.jpgONE PIECE World Seeker indir 3.jpgONE PIECE World Seeker indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: