Overdungeon Full İndir

  • Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Overdungeon full indir 1.jpg
 


AÇIKLAMA

Overdungeon
, haydut benzeri, kule savunması ve rastgele unsurlarla dolu ve oynanması kolay kart oyunlarından öğeleri birleştiren tamamen yeni bir stil gerçek zamanlı kart oyunudur!
Zorlu düşmanları yenmek ve sonunda zindanı temizlemek için güçlü bir kart destesine ihtiyacınız var!

Dinamik Güverte Binası
Hayvanlar, binalar, büyüler, tuzaklar vb. Gibi farklı türde bol kartlar; ve hala genişliyorlar! Bir kart, bir destedeki benzersiz özellikleri ile fark yaratır. Kendi güçlü desteni yarat ve en üste çıkar!

Memesli Kartlar
Kartlar savaşta sadece yararlı değil, aynı zamanda memlerle eğlenceli! Kediler, Köpekler, Saçma Alpakalar, Carnot döngüsü ve Grand Chicken Coop, bu şimdiye kadarki en çılgın zindan! Kümes hayvanları ve evcil hayvanları toplayın, savaşın, tanık olun ve istifleme eğlencesinin tadını çıkarın! Sıcak bir hatırlatma olan Trypophobians'a kaçınmaları önerilir!

Nefes Kesen Gerçek Zamanlı Savaş
Düşmanı yok etmek için kartı doğru oynayın! Overdungeon'u yarı-gerçek zamanlı bir strateji oyunu yapmak için RTS modunu Clash Royale ile birleştirdik. Tek seferde durmadan çekmek ve oynamak için yeterli karta sahip olduğunuzdan emin olun! Gelin ve Patronu ezmenin heyecanını yaşayın!

Değişen Harita
Rastgele ve değişen haydut benzeri bir oyun için çekirdek vardır, yani Overdungeon! Harita her oynadığınızda değişir. Zindana her girdiğinde, her zaman yepyeni bir macera seni bekliyor olacak! Durum değiştikçe, elit canavarlarla daha büyük ganimetlerle mücadele etmek için hayatınızı riske atacak mısınız? Ya da sadece önümüzdeki yolculuk için kestirmek? 50'den fazla etkinlik türü ile bu sefer ne olacağını asla bilemezsiniz!

Çeşitli Emanetler
Overdungeon'ın stratejisini ve rastgeleliğini geliştirmek için, muhteşem Relic System'i yarattık! Çeşitli emanetler rastgele düşer, güvertenizi yükseltebilir veya çekme sırasını değiştirebilir ve durumu daha da tersine çevirebilir. Bunu aklınızda bulundurun, Thanos size karşı gelse bile, gelgiti çevirmek için gerekenlere sahip olabilirsiniz!

Yama ve Geliştirme
Oyuncuların sürekli gelişen ve gelişen Overdungeon deneyimini yaşamaları için oyunu haftada iki kez veya bir kez güncelledik. Ancak, oyunun dengesini optimize etmek ve size daha eksiksiz içerikler ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunmak için, hızınızı azaltmaya karar verdik. Anlayışınız için teşekkür eder, desteğiniz için teşekkür ederiz!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
İşlemci: 1.7 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: VRAM 512MB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO


Overdungeon full indir 2.jpgOverdungeon full indir 3.jpgOverdungeon full indir 4.jpg

 


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.


 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

 
Son düzenleme:
Üst