Oyun Nasıl Kurulur?

  • Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest
Merhaba, bu konuda torrent oyun nasıl kurulur veya full oyun nasıl kurulur bunları anlatacağız. İşlemler oldukça basit olup utorrent harici herhangi bir ek yazılım yüklemenize gerek yoktur.

1-) İlk olarak oyunları torrent üzerinden indirebilmek için herhangi bir torrent programını yüklemeniz gerekmektedir. Önerimiz olan uTorrent programını indirmek için tıklayın. Torrent programını kurduktan sonra forumumuzdan indirdiğiniz oyunun torrent dosyasına çift tıklayarak açın açıldıktan sonra oyun otomatik olarak inmeye başlayacaktır.

2-) Sitemizden indirdiğiniz torrent oyunların %95'lik kısmı .iso uzantısında iner. Bu .iso uzantılı dosyayı Windows 10'da çift tıklayarak açabilirsiniz diğer işletim sistemlerinde açılmayabilir açılmaz ise Winrar aracılığı ile açabilirsiniz.
3-) .İso dosyasının içerisine girdikten sonra sizi setup dosyası karşılayacak bu setup dosyası ile oyunu kurabilirsiniz. Setup kurulumu standart olduğu için setup kurulumunu anlatmayacağız isteyen olursa yine anlatımını yaparız.
4-) Oyunu setup dosyasından kurduktan sonra krek / patch yapmanız gerekecektir. Tüm .İso dosyalarının içinde krek/patch için bir klasör bulunur bu klasörün içerisinde ki tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu dizine atıyoruz. Dizine atarken karşımıza dosyaları değiştirme onayı gelirse "evet" diyoruz onaylıyoruz.
Bilmeyenler için bu konuyu açma gereksiniminde bulunduk konuyu uzatmadan oldukça kısa bir şekilde anlattık. Takılan veya yapamayan olursa yorum yazabilir.​
 
Üst