Pinball FX3 Williams Pinball Volume 4

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Pinball FX3 Williams Pinball Volume 4 full indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Üç otantik Williams masasının bu çarpıcı koleksiyonu, WHITE WATER, KIRMIZI VE TED'S ROAD SHOW ve HURRICANE içerir. Hepsi hem klasik orijinal formlarında hem de güncellenmiş grafikler, animasyonlu oyuncaklar ve bir dizi yeni özellik içeren yeniden düzenlenmiş masalar olarak oynanabilir.

- BEYAZ SU: Spine Chiller'i Insanity Şelaleleri'ne doğru sürün, Boomerang Virajından geri dönün ve Büyük Ayak Mağarası'ndan geçin. Sadece çoğunluğa uy!
- KIRMIZI VE TED'İN YOLU GÖSTERİSİ: ABD'den batıya, denizden parıltılı denizlere kadar olan yollarda kaza. Kaliforniya'ya gelin ve 18 harika Amerikan şehrini ziyaret edin!
- HURRICANE: Bir eğlence parkının tüm heyecanları ve titremeleri ile birlikte, bu masa, yüz yüze turtalardan ve puanlama çemberinden döner sırtlık çarkına kalabalığı göz kamaştırıyor!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Dual Core CPU @ 1.6GHz
Ekran Kartı: Nvida GTS 450 or AMD equivalent
Ses Kartı: DirectX compatible sound card / integrated

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i5-4590 or AMD equivalent
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD 290X

GÖRSELLER & VİDEO

Pinball FX3 Williams Pinball Volume 4 full indir 2.jpgPinball FX3 Williams Pinball Volume 4 full indir 3.jpgPinball FX3 Williams Pinball Volume 4 full indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: