Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

PREONE REVO

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

PREONE REVO indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Uzak gelecekte, sadece makinelerin bırakıldığı bir şehrin vatandaşları dünyada neler olduğunu merak ediyorlardı. Makinelerin lideri, vatandaşların merakına cevap vermek için kaşif bir ekip kurmaya karar verdi. Ve böylece, keşif ekipleri şehirlerinin dışındaki bilinmeyen dünyaya geldi.

Dört kaşif dolaşıp dolaşırken bir medeniyet bulmuş ve 10 yıl boyunca araştırmış ancak herhangi bir yaşam kanıtı bulamamıştır. Birer birer bağlantısı kesildi ve şimdi sadece kaşif Pray kaldı. Buna rağmen, Pray, verilen görevini tamamlamak için keşiflere devam etti.

PREONE REVO, kaşiflerden biri olan Dua bakış açısıyla başlar. Dua saatler, kayıp olduğu düşünülen diğer araştırmacılardan biri olarak yokedilir, yok edilir ve yoldaşını öldüren kişiyi kovalamaya başlar. Pray, yolculuğu sırasında birçok yeni şeyi deneyecek ve çeşitli zorluklarla karşılaşacaktır. Düşman olarak kabul edilir ve saldırıya uğrar.

PREONE REVO daha derin bir hikaye için izin veren doğrusal biçimde ilerler.

Zorluk
PRE: BİR, size kolay ve daha az ödüllendirici bir deneyimden çok bir başarı hissi vermek için oldukça zordur.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 (32bit/64bit)
İşlemci: Intel Core i3 3.0GHZ Processors
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 460
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i5 7400
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce 1050ti
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

PREONE REVO indir 2.jpgPREONE REVO indir 3.jpgPREONE REVO indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: