Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Remnant From The Ashes

  • Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Remnant From The Ashes indir 1.jpg
 


AÇIKLAMA

Remnant From The Ashes
, canavar yaratıkların istila ettiği kıyamet sonrası bir dünyada geçen üçüncü şahıs bir hayatta kalma aksiyon oyunudur. Son insanlık kalıntılarından biri olarak, ölümcül düşman ve destansı patronların ordularını yüzüstü bırakmak için tek başına ya da diğer iki oyuncu ile birlikte yola çıkacak ve bir ayak tabanını oymaya, yeniden inşa etmeye ve kaybedilen şeyleri almaya çalışacaksınız.

BİR İNSANIN ANLAYIŞI
Dünya, başka bir boyuttan eski bir kötülük tarafından kaosa fırlatıldı. İnsanlık hayatta kalmak için mücadele ediyor, ancak portalları başka alemlere ve alternatif gerçekliklere açma teknolojisine sahipler. Kötülüğün nereden geldiğinin gizemini ortaya çıkarmak, hayatta kalmak için kaynakları toplamak ve yeniden inşa etmek için insanlığın ayak izlerini oymak için mücadele etmek için bu portallar boyunca seyahat etmeleri gerekir ...

Her oyun oynadığınızda değişen, yeni haritalar, düşman karşılaşmaları, arayış fırsatları ve dünyadaki olaylar yaratan dinamik olarak oluşturulmuş dünyaları keşfedin. Oyunun dört eşsiz dünyasının her biri, her oyunda yeni zorluklar yaratacak canavarca denizciler ve ortamlarla doludur. Uyum sağlayın ve keşfedin… ya da çalışırken ölün.

Temizle,. YÜKSELT. UZMANLAŞ!
Tecrübe kazanmak, düşman yağmalamak ve yükseltmek için düşmanca ortamlardaki çılgınca sert düşmanların ve epik patronların üstesinden gelip, onlarca benzersiz yöntemle karşılaşmak için silah, zırh ve modifikasyonlardan oluşan bir cephanelik oluşturmak için kullanabileceğiniz malzemeler kullanın.

SAYILARDAKİ GÜÇ.
Diğer dünyaları Kök'e son vermeye davet etmek tehlikelidir ve hayatta kalmak garanti olmaktan uzaktır. Hayatta kalma şansınızı artırmak için diğer iki oyuncu ile bir araya gelin. Oyunun en zorlu mücadelesinde başarılı olmak için takım çalışması gerekli… ve en büyük ödüllerini aç.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 470
DirectX: Sürüm 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970
DirectX: Sürüm 11

GÖRSELLER & VİDEO


Remnant From The Ashes indir 2.jpgRemnant From The Ashes indir 3.jpgRemnant From The Ashes indir 4.jpg

 


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.


 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

 
Son düzenleme:
Üst