Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

South Park The Fractured But Whole

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

South Park The Fractured But Whole indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Sakin bir dağ kasabası olan South Park'ta, karanlıklar karaya yayılmış durumda. Bu kötülükle savaşmak için yeni bir güç yükseliyor. South Park toplumunun çöp tenekesini temizlemek için yemin eden bir çöpçü tarafından yönetilen bir grup süper kahraman takımı yükselecek. Çocuklar süper kahraman oynuyorlar ve Cartman, Coon ve Friends'i tüm zamanların en büyük süper kahraman franchiseine dönüştürmeye kararlı. Bununla birlikte, kötü niyetli Profesör Chaos, Coon ve Arkadaşları ortadan kaldırmak için kötü bir planla ortaya çıkar. Kahramanlar, şehri kaplayan karmaşa ve terörle mücadele etmek için bir ekip olarak çalışmak zorundalar. South Park'ın yaratıcıları, Trey Parker ve Matt Stone, South Park'a geliyor: South Park'ın The devamı olan The Fractured But Whole Hakikat, 25 video oyunu ödülü kazandı. Oyuncular bir kez daha Yeni Çocuk rolünü üstlenecek. Coon and Friends'in yeni üyesi olarak, kendi süper kahramanını yaratmalı, ününü güçlendirmeli ve süper güçlerini South Park'ı kurtarmak için kullanmalısın. Ancak o zaman Coon ve Arkadaşları şimdiye kadar toplanmış en büyük süper kahraman takımı olarak haklı yerlerini alacaklar ve o kadar zengin hak ettikleri film anlaşmasını alacaklar. Kaosun sardığı bir şehirde, Coon ve Arkadaşları günü kurtarmak için ayağa kalkarlar.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
İşlemci: Intel Core i5 2400 / AMD FX 4320 or equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560Ti / GTX 650 / GTX 750 / GTX 950 / GTX 1050 / AMD Radeon HD 7850 / R9 270 / R9 370 / RX 460
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
İşlemci: Intel Core i5-4690K / AMD FX-8350 or equivalent
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 / GTX 750ti / GTX 960 / GTX 1060 / AMD Radeon R9 280X / R9 380 / RX 470
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

South Park The Fractured But Whole indir 2.jpgSouth Park The Fractured But Whole indir 3.jpgSouth Park The Fractured But Whole indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: