Star Control Origins

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Star Control Origins indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Gemiye Hoşgeldiniz! Star Control'a hoş geldiniz, Kaptan! Sen buradasın çünkü örnek hizmet gösterdin, tüm uçuş sınavlarına girdin ve en önemlisi bütün akıl sağlığı sınavlarını geçtin. İnsanlık, evrende yalnız olmadığını ve bizi yok etmek isteyen yabancı medeniyetler tarafından umutsuzca üstün olduğumuzu öğrendi. Bunu başarmak için Dünya'nın ilk ve tek yıldızlararası yıldız gemisine komuta etmek için seçildiniz - bunu kırmamaya çalışın. Pahalıydı. Göreviniz: İnsanlığı kurtarın, Kaptan. Her ne pahasına olursa olsun, her ne pahasına olursa olsun. Çok Büyük Bir Evren: 2088 yılında kurulan insanlık, evrende yalnız olmadığını keşfetti. Daha da kötüsü, orada olanlarla başa çıkmak feci bir şekilde hazırlıksız. Buna cevaben, Yıldız Kontrolü kurulur ve oyuncu UES Vindicator mürettebatına kumanda etmek üzere seçilir. Yıldız Kontrolü: Kökenleri keşfedilmeyi bekleyen devasa bir yaşam evreninde gerçekleşir. Oyuncular zamanlarını uzak güneş sistemlerini keşfetmek, egzotik gezegenlere inmek, hiper uzayda gezinmek ve yabancı türlerle etkileşime girmek arasında bulabilirler. Egzotik yabancı uygarlıkları karşılayın. Yeni garip dünyaları keşfedin. Binlerce yıldır galaksiyi en iyi şekilde yönlendiren galaktik güçlerle yüzleşebilecek kadar güçlü bir filo toplayın.

Özellikler
Binlerce yeni dünya ve yüzlerce el yapımı macera ile dolu yaşayan bir evrende dolaşın
Eski eserlerin, Öncü eserlerin ve hazinelerin arandığı egzotik ve şaşırtıcı dünyalar arasında seyahat edin
Büyük müttefik veya korkunç düşman olabilecek garip yeni uzaylılarla tanışın
Geminizi galaksinin dehşetine utanç verici hale getirmek için yabancı teknolojiyi bulun
Derin bir tarihe yayılan bir evrendeki binlerce gezegende gezinin. yüz binlerce yıl öncesine
Filo oluşturmak ve filo savaşlarında savaşmak için kendi gemilerinizi tasarlayın veya onları Steam'den indirin
İçinde ana karakter olduğun, deneyim ve yepyeni Sci-Fi evreni

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64-bit
İşlemci: Dual Core Intel or AMD processor
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel Integrated 520 or equivalent
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 26 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64-bit
İşlemci: Quad-core Intel or AMD processor
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Video card with 2GB of video memory
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 26 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

GÖRSELLER & VİDEO

Star Control Origins indir 2.jpgStar Control Origins indir 3.jpgStar Control Origins indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: