The Cursed Forest Full İndir

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

The Cursed Forest Full _ndir 1.png

AÇIKLAMA

The Cursed Forest, sonbahar ormanda yaşayan tehlikeli mistik yaratıkla çarpışacağınız bir korku-macera oyunudur. Canavarca görünüşte hapsedilen masum ruhu serbest bırakmak için bir ritüel yapmalısın.
Bir yıldan fazla bir süre önce, bir korku-macera oyunu olan The Cursed Forest piyasaya sürüldü ve oldukça popüler hale geldi. Şimdi orijinal oyunun yaratıcısı KPy3O, sizi tekrar ormana geri götürmek için Noostyche ekibiyle birlikte çalışıyor. CRYENGINE'ın güncellenmiş sürümünü kullanan The Cursed Forest, gelişmiş grafikler, yeni bir hikaye ve daha birçok gelişmiş özellik ile geri dönecek.

Hikaye
Karakteriniz, annesinin hastanede olduğu mesajını aldığında, uğursuz bir sonbahar ormanın içinden eski, unutulmuş bir yolu kullanarak kısayol alarak yardımına koştu. Arabasının önünde bir şey göründüğünde ve çarpmasına sebep olduğu zaman ağaçların arasında kayboldu. Karanlık orman, yollarından geçenlere zarar vermek isteyen birçok sır ve yaratığı saklıyor. Şimdi geçmişin gizemlerini açığa çıkarmak ve masum bir ruhu kurtarmak ona kalmış. Ama bunu yapacak kadar uzun süre hayatta kalabilecek mi?

Oyun Özellikleri
- Kendi yolunu seç ve mistik ormanın karanlık güzelliğini keşfet.
- Kötü bir ruh tarafından belirlenen ölümcül tuzaklarda gezinmek, ani ve tehlikeli durumlarda hayatta.
- Uğursuz ve ürkütücü bir atmosfere sahip son derece sürükleyici bir hikayeyi ortaya çıkarın. Oyun içi notları bulun ve The Cursed Forest'da yaşayanların gizli hikayelerini, mekanın tarihini ve ormana girecek kadar şanssız olan kayıp seferlere ne olduğunu keşfedin.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64 bit, Windows 8.1 64 bit
İşlemci: Intel Core i3 6100 / AMD FX 8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 660 2 Gb / Radeon 7850 2 Gb
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64 bit, Windows 8.1 64 bit, Win10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5 6400 / AMD Ryzen 5 1400
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD Radeon RX 480
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

The Cursed Forest Full _ndir 2.jpgThe Cursed Forest Full _ndir 3.jpgThe Cursed Forest Full _ndir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: