The Swords of Ditto Mormos Curse

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

The Swords of Ditto Mormos Curse indir 1.png

AÇIKLAMA

Keşfedilecek yeni alanlar, bulunacak yeni Efsaneler Oyuncakları, artık altta kalmayacak (istemediğiniz sürece) ve birçok yeni özellikle Mormo'nun Laneti, Ditto Kılıçları'nın orijinal yayınını alır ve akla gelebilecek her şekilde elden geçirir.

Ditto Kılıçları: Mormo'nun Laneti, kötü Mormo'ya karşı amansız savaşta efsane her yeni kahraman için benzersiz bir macera yaratan bir roguelite aksiyon RPG. Keyifli ama tehlikeli bir dünyayı keşfedin, cesur zindanları cesurlaştırın ve adanın canını sıkan kötülüğün üstesinden gelme arayışınız sırasında kahramanınızı büyüleyici bir köyde geliştirin. Mistik Kılıç of Ditto'yu serbest bırakın ve keyifli karakterler, olağanüstü yağma ve kahramanca savaşlarla dolu unutulmaz bir macera için ortak bir arkadaş edinin!

Roguelite + Adventure RPG: Her macera, hem kendisinden önce gelenlerden hem de birbirine bağlanan kahramanlık mirasının bir parçası olarak kendi efsanesi haline gelir. Her bir kahramanın macerasının eylemleri, başarıları ve başarısızlıkları, silah bulma ve tarihin düşmüş kahramanlarından yağmalama becerisi de dahil olmak üzere, takip edenleri etkiliyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 x86/x64
İşlemci: Intel Core i5-3210M (2 * 2500) or equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD 4000
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Some integrated cards have an issue with memory and may not launch the game

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 x64
İşlemci: Intel Pentium G3250 (2 * 3200) or AMD Phenom 9850 Quad-Core (4 * 2500) or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 (1024 MB) or Radeon HD 6850 (1024 MB)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

The Swords of Ditto Mormos Curse indir 2.jpgThe Swords of Ditto Mormos Curse indir 3.jpgThe Swords of Ditto Mormos Curse indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: