Tomb Raider 2013

  • Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Tomb Raider 2013 indir 1.jpg
 


AÇIKLAMA

Tomb Raider 2013 indir
, oyunculara tüm zamanların en iyi tanımlanabilir video oyunlarından biri olan Lara Croft'un kökeni hakkında bilgi veren bir Aksiyon-Macera oyunudur. Oyun, genç bir Lara Croft un, unutulmuş bir adanın karanlık tarihini sürdürmek ve çözmek için bilinen sınırlarını aşmaya zorlanması nedeniyle hayatta kalma, gizli kalma, yakın dövüş ve menzilli mücadele ile keşif oyununun bir karışımını içeriyor. Bu süreçte içindeki maceracının kilidini açacak. Ek oyun özellikleri şunlardır: silahlar hem tanıdık hem de yeni, yükseltilebilir eşyalar, çeşitli oyun ortamları ve insan ve hayvan düşmanları. 1996 yılında piyasaya sunulan ilk Tomb Raider oyunu bir devrim oldu. Grafik, oyun ve hikaye açısından öne çıkan bu video oyunlarının sonsuza dek oynanma ve geliştirilme şeklini değiştirdi. Oyunların dünyaya saldırısını ön plana çıkarmak ana karakterdi. Lara Croft. Lara, hızlı bir şekilde en çok tanınan ve ünlü kadın aksiyon kahramanı ve video oyunları endüstrisi için bir simge haline gelen inanılmaz bir etkiye sahipti. Tomb Raider'in bu en yeni yorumu, Lara Croft'un yoğun ve cesur kökenli hikayesini ve korkmuş bir şekilde yükselişini araştırıyor. Sertleşmiş kurtulan genç kadın olarak bilinirdi. Sadece ham içgüdülerle ve insan dayanıklılığının sınırlarını aşma kabiliyetiyle donanmış Lara, unutulmuş bir adanın karanlık tarihini çözmek için savaşmak zorunda kalmadı. Tomb Raider'in bu en yeni yorumu, Lara Croft'un yoğun ve cesur orijinli hikayesini ve korkmuş bir genç kadından, onun bildiği sertleşmiş kurtulana yükselişini araştırıyor. Sadece ham içgüdülerle ve insan dayanıklılığının sınırlarını aşma kabiliyetiyle donanmış Lara, unutulmuş bir adanın karanlık tarihini çözmek için savaşmak zorunda kalmadı. Tomb Raider'in bu en yeni yorumu, Lara Croft'un yoğun ve cesur orijinli hikayesini ve korkmuş bir genç kadından, onun bildiği sertleşmiş kurtulana yükselişini araştırıyor. Sadece ham içgüdülerle ve insan dayanıklılığının sınırlarını aşma kabiliyetiyle donanmış Lara, unutulmuş bir adanın karanlık tarihini çözmek için savaşmak zorunda kalmadı.

Özellikler
Tomb Raider Rebooted - Tomb Raider'in yeni versiyonu, hem yeni nesil oyuncular hem de uzun süredir hayranları için oyun serisini yeniden başlatmak üzere tasarlandı
Lara Croft'un Kökenleri - Serideki en klasik klasik oyunlardan bile önceki bir tarih olan Tomb Raider, Lara Croft için köklü bir hikaye olarak hizmet ediyor ve metamorfozunu emin olmayan genç bir kadından süperstar bir maceracıya taşıyor.
Farklı Oynanış - Oyun, hayatta kalma, gizli kalma, yakın dövüş ve savaş, keşif ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli oyun türlerini içerir.
Silahlar - Yay ve ok, bir buz baltası ve tabanca gibi çeşitli silahlardan yararlanın

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

Windows XP Service Pack 3 / Windows Vista 7-8 (32 Bit / 64 Bit)
512 MB DX9 Destekli Ekran Kartı
Nvidia 8600 GT
Çift Çekirdekli İşlemci:
AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+)
Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
1GB Bellek (Vista’da 2 GB)

GÖRSELLER & VİDEO


Tomb Raider 2013 indir 2.jpgTomb Raider 2013 indir 3.jpgTomb Raider 2013 indir 4.jpg

 


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.
Not: 26.08.2019 tarihi itibarı ile oyun en güncelidir ve tüm dlcleri içermektedir.
 

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

 
Son düzenleme:
Üst