Tropico 6

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Tropico 6 indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Siyasi kargaşa ve sosyal huzursuzluk zamanlarında insanlar, öngörülen ve ustalıkla ülkelerinin kaderini yönlendirecek vizyoner liderler arıyor. Tropico adasında korkulan bir diktatör veya barışsever bir devlet adamı olarak kendinizi bir kez daha kanıtlayın ve dört ayrı dönem boyunca kendi muz cumhuriyetinizin kaderini şekillendirin. Uluslararası sahnede yeni zorluklarla yüzleşin ve daima halkınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun. Dizide ilk kez, geniş adalar yönetin, adalarınızı bağlamak için köprüler kurun ve yeni ulaşım ve altyapı araçlarını kullanın. Özgürlük Anıtı ve Eyfel Kulesi dahil, dünyanın harikalarını çalmak için Tropikanlarınızı baskınlara gönderin. Sarayınızı istediğiniz gibi özelleştirin ve deneklerinizin iyiliğini kazanmak için balkonunuzdan seçim konuşmaları yapın.

Temel Özellikler:
Dizide ilk kez büyük takımadalar oynayın. Aynı anda birden fazla adayı yönetin ve çeşitli yeni zorluklara uyum sağlayın
Koleksiyonlarınızı eklemek üzere dünya mucizelerini ve anıtlarını çalmak için ajanlarınızı baskınlara yabancı ülkelere gönderin
Köprüler inşa et, tüneller inşa et ve vatandaşlarını ve turistlerini taksilerde, otobüslerde ve hava teleferiklerinde taşı. Tropico 6 tamamen yeni ulaşım ve altyapı olanakları sunuyor
Sarayınızın görünüşünü istediğiniz gibi kişiselleştirin ve çeşitli ekstralar arasından seçim yapın
Tropico 6, dünyanın en büyük diktatörü olmanın politik yönlerine odaklanan gözden geçirilmiş bir araştırma sistemine sahiptir
Seçim konuşmaları geri döndü! İnsanları ele alın ve elinizde tutamayacağınız sözler verin.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: AMD or Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated GPU, 2GB dedicated VRAM (Radeon HD 7870, Geforce GTX 750)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: AMD or Intel, 3.3 GHz (AMD FX 8300, Intel i5 3000)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated GPU, 4GB dedicated VRAM (Radeon R9 380, Geforce GTX 960)
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

Tropico 6 indir 2.jpgTropico 6 indir 3.jpgTropico 6 indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: