Neler yeni

Yeni Konu

İstek, Öneri ve Şikayetini dile getirmek istiyorsan yeni bir konu aç!

Son Konular

En son torrent oyun konularını görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

İletişime Geç

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsin. Kayıtlı üyeler lütfen özel mesaj atsın.

Yakuza Kiwami

• Konbuyu başlatan Yetkili Bi Abi1
  • Başlangıç tarihi
Y

Yetkili Bi Abi1

Guest

Yakuza Kiwami indir 1.jpg

AÇIKLAMA

“Kiwami” aşırı demektir.1995, Kamurocho… Dojima Ejderi Kazuma Kiryu, yeminli kardeşi Akira Nishikiyama'yı korumak için bir suç patronunun öldürülmesine düşüyor ve çocukluk arkadaşı Yumi.2005… Akira Nishikiyama oldu. değişmiş bir adam. Yumi bulunacak bir yer değil. Tojo Klanının kasasından on milyar yen kayboldu ve bu da örgütü iç savaşın eşiğine getirdi. Kazuma Kiryu hapishaneden artık tanımadığı bir dünyaya bırakıldı. Geliştirilmiş oyun, genişletilmiş bir sinema öyküsü, Yakuza 0'daki savaş stillerinin dönüşü, daha fazla gece hayatı mekanı ve dizi Yakuza Kiwami tarafından yeniden kaydedilmiş ses 4K çözünürlükleri, kapaksız kare hızları, özelleştirilebilir kontroller ve ultra geniş ekran desteği ile PC için optimize edilmiş olan serinin orijinal vizyonunun en üst ve en "uç" versiyonudur.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
İşlemci: Intel Core i5-3470 | AMD FX-6300
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6870
İlave Notlar: PU with a gpumark of : 2600 to 3100, CPU with a cpumark of 4500 to 6300

GÖRSELLER & VİDEO

Yakuza Kiwami indir 2.jpgYakuza Kiwami indir 3.jpgYakuza Kiwami indir 4.jpg

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Son düzenleme: