Left 4 Dead


AÇIKLAMA

Left 4 Dead, Xbox 360, OS X ve Microsoft Windows için oynanabilir bir oyundur. Diğerleri arasında en iyi birinci şahıs oyun çekim, kullanıcılarına en iyi oyun deneyimini sunar. Video oyunu Valve South tarafından oluşturuldu. Oyun 17 Kasım 2008 tarihinde yayınlandı. Oyun hakkında tüm temel şeyleri bildikten sonra oyuncuların oyunu oynaması gerekiyor.

Oynanış
Oyun kurtulan dört tür içerir, aralarında kullanıcıların en iyi kurtulanları seçmek gerekir. Oyunda hayatta kalanlara belirtileri göstermedikleri hastalıklar neden olur. Oyun, kullanıcıların tercihlerine göre seçmesi veya oynaması gereken yaklaşık altı tür arkadaştan oluşur. Bundan sonra, her karakter altı bölümden oluşur.

Diğer ipuçları ve püf noktaları
Oyuncular veya kullanıcılar için kolaylaştırmak için bazı önemli ipuçları ve püf noktaları uygulamak önemlidir. Bu nedenle, kullanıcıların aşağıda verilen tüm önemli ipuçlarını bilmesi gerekir –

Uzun mesafe için hazır – Normal oyuncunun kampanyayı tamamlamak için bir saatten fazla sürmesi gerektiği anlamına gelir, ancak uzmanlar bunu tamamlamak için sadece yarım saat sürer.
Daha fazla jikle puanı kazanın – Kullanıcıların gittikçe daha fazla jikle puanı araması gerektiği anlamına gelir.
Bunlar, oyuncuların oyunlarında uygulaması gereken en iyi ipuçları ve püf noktalarıdır. Oyunu oynamayı kolaylaştırır. Oyuna her zaman yeni ipuçları ve püf noktaları uygulaması gerekir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:

* İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, Vista64
* İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 ya da AMD64X2 (ya da daha yükseği)
* RAM: XP için 1 GB / Vista için 2 GB
* Sürücü: DVD-ROM
* Sabit Disk: En az 7.5 GB boş alan
*Ekran Kartı: Direct X 9 desteği- 128 MB ya da daha yükseği, pixel shader 2.0 destekli DirectX 9 (ATI 9600 ya da daha yükseği veya Nvidia 6600 ya da daha yükseği)
* Ses Kartı: Direct X9.0c destekli ses kartı..


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Left 4 Dead İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


931 kez indirildi