Liberty Prime

Etiketler:liberty prime torrent, liberty prime torrent indir, liberty prime indir, liberty prime full indir, liberty prime crack indir, pc, türkçe yama

 

Liberty Prime Torrent

Liberty Prime


AÇIKLAMA

İnsanlığın neslinin tükenmesinin eşiğinde olduğu kıyamet düşünsel bir fantezi dünyasına hoş geldiniz, şan ve altın altın değerinde ve özgürlük zor kazanılıyor. Büyük Drotus İmparatorluğu döneminde, yalnız bir paralı asker, kaybettiği “Zaferini” yeniden kazanmak için İmparatorluğun 13 ulusunu kurtarmak için bir sözleşme kabul eder.

Unreal Engine’de güzelce işlenmiş bir ARPG olan Liberty Prime, zindan paletli oyun deneyimine otantik bir alternatif sunuyor ve karanlık fantezi dünyasını dinamik hack ‘n’ slash oyununun zenginliğiyle harmanlıyor. Hızlı hareket ve daha hızlı büyü kullanımı, düşmanlarınıza karşı yıkıcı kombinasyonları ortaya çıkarmak için büyüleri zincirlemenize izin verir! Günün sonunda, en önemli olan bir oyuncu olarak yetenekleriniz! Dodge, dash, hack, eğik çizgi ve düşmanları öfke açığa çıkarmak!

İlk seviyeden itibaren, Liberty Prime her şeye kadir bir his uyandırır ve en başından itibaren güçlü bir etki alanı becerileri sağlar ve “Seviye Atla” yı her seviyedeki oyuncular için gerçekten heyecan verici ve tatmin edici bir deneyim haline getirir. Yakında, kooperatif eklenecek ve oyuncular daha büyük zorlukların üstesinden gelmek için zincir reaksiyonları oluşturmak için büyüleri birleştirebilecekler.

Kayıp “Zafer” i yeniden kazanmak için Drotus İmparatorluğu’nun 13 ülkesini kurtarmak zorunda kalan bir paralı asker grubunun eski bir kaptanısın. Bu paramparça dünyada dolaşırken yolunuz sizi yoldaşınızla destansı ve beklenmedik bir maceraya götürecektir. Karanlık yolculuğa katılın ve ezici düşman karşılaşmalarını, şeytani tehlikeleri ve acımasız zorlukları deneyimleyin.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or later
İşlemci: 2.0 GHz Dual Core or similar
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 650 or similar
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 or later
İşlemci: Intel Core i5 2.6GHz or similar
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760 or similar
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Liberty Prime
Liberty Prime
Liberty Prime


İNDİRME LİNKLERİ:
Liberty Prime İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


1869 kez indirildi