Library Of Ruina

Bu sayfamız aracılığı ile Library Of Ruina torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Library Of Ruina adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Library Of Ruina torrent indir

Library Of Ruina Torrent Hakkında Bilgi

Hikaye olarak Lobotomy corporation’un finalinden kısa/uzun bir zaman sonra geçiyor, yani hikayenin devamı ancak oyunun değil. Oynanış ve mekanik olarak Lobotomy Corporation ile hiçbir alakası bulunmayan bu oyunumuz sıra tabanlı bir savaş oyunu. Alışması biraz zamanınızı alabilir, işlerin nasıl yürüdüğünü anladıktan sonra oyundan keyif almaya başlayabilirsiniz. Muhtemelen lobotomy corporation (LC) oyununun finalini görememiş olan ve şuanda bu incelemeyi okuyan sen ( LC’ı bitirdiysen tebrikler, bitirmediysen de ofansif algılama ) bence gidip LC’ın sonunu görüp hikayeyi biraz olsun anladıktan sonra gelip bu oyunu oynamalısın çünkü oynanışı şahsi düşünceme göre seni pek içine çekecek tarzda değil. oynanışı güzel ancak seni saatlerce başında tutacak bir oyun tarzı değil, arada canın sıkıldıkça girip birkaç bölüm tamamlayıp çıkabıleceğin tarzda. Asıl seni başında tutacak ve oynamaya devam ettirecek şey hikayesi. En azından ben öyle düşünüyorum ( Hala öyle düşünüyorum ) *Yorumlardan alınmıştır

Library Of Ruina Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Library Of Ruina Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Library Of Ruina torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Library Of Ruina oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Library Of Ruina oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi