Lost Brothers

Lost Brothers


AÇIKLAMA

Lost Brothers , terk edilmiş bir madende gerçekleşen PC için ilk kişi ve macera oyununda tek bir oyuncu için. Telsiziniz ve haritanız var. Gizemli kadınları kurtarmak için gizemli ormanları ve altgeçit labirentini keşfedin. Terk edilmiş bir madende gerçekleşen tek oyunculu birinci şahıs bulmaca oyunu. Geçmişten iblisler tarafından parçalanan kahramanımız John, küçük kardeşinin yıllar önce kaybolduğu ormana gidiyor. Geceyi geçirmek için bir telsiz bulur ve Samantha, yakındaki molozun altına düşen onunla temasa geçer. Kız, bu kısımlarda meydana gelen anormallikler hakkında bir kitap yazmak istediğini iddia ediyor. Bir yabancı arayışı kahramanımızı tanıdık yerlere götürür.

Samantha’ya ne kadar yakın olursa, kardeşinin çok benzer koşullar altında burada kaybolduğunu fark eder. Bir telsiz ve bir harita ile kendinizi silahlandırın ve karışık yeraltı geçitlerinin labirentini keşfederek bu gizemli hikayenin gizemlerini çözün. Küçük anlatı anlatım oyunlarını ve yürüyüş simülatörlerini seviyorsanız, bu oyun tam size göre.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i3-2120 (3.3 GHz) / AMD FX-4100 X4 (3.6 GHz)
Bellek: 4 GB RAM
Grafik Kartı : 1 GB, GeForce GTX 650TI / Radeon HD 7770
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir


RESİM ve VİDEOLAR

Lost Brothers
Lost Brothers
Lost Brothers


İNDİRME LİNKLERİ:
Lost Brothers İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


138 kez indirildi