Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Mad Games Tycoon

Son Güncelleme: 18.02.2020 Saat 13:58:08
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Mad Games Tycoon


AÇIKLAMA

Kendi gökdeleni inşa et! Ofisleri, daireleri veya dükkanları kiralayın ve finansal olarak kazançlı bir bina oluşturun. Ziyaretçilerinizi memnun etmek için restoranlar, sinemalar, hayvanat bahçeleri veya yeraltı garajları inşa edin. Gökdeleni için açgözlü “altı yıldızlı ödül” almanın sayısız yolu var.

Bekleme süresi arttırılmalı mı? Bazı katlardan kaçınılmalıdır? Sorun değil: “Mad Tower Tycoon” daki asansör sistemi farklı ayarlara izin verir. Çok fazla merdiven çıkmak veya asansör için çok uzun süre beklemek zorunda ziyaretçi kaçının.

Sadece memnun olmayan kiracılar size sorun çıkarmaz. Yeni ofiste bir yangın, bir deprem gökdeleni sallıyor veya UFO’lar kiracılarınızı kaçırıyor. Farklı etkinlikler çeşitlilik ve heyecan sağlar.

Günlük görevleri tamamlayın ve deneyim kazanmak için iyi istatistiklere sahip olun. Beceri puanları kazanın ve 50’den fazla yeteneğin kilidini açın.

Hangi katların kirli veya gürültünün dayanılmaz olduğunu görmek ister misiniz? Son 24 saat içinde kaç ziyaretçi geldi? Son 30 gün içinde daha yüksek bir kâr elde ettim mi? “Mad Tower Tycoon” daki istatistikler ve filtreler, gökdelenin durumu hakkında birçok bilgi verecektir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4Ghz veya daha yüksek / AMD 3Ghz veya daha yüksek
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10 uyumlu 512 RAM
Depolama: 800 MB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Mad Games Tycoon
Mad Games Tycoon
Mad Games Tycoon


İNDİRME LİNKLERİ:
Mad Games Tycoon İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir