Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Max Payne 3 Complete Edition

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:58:41
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Max Payne 3 Complete Edition


AÇIKLAMA

Max Payne’e göre, yıllar önce sevdiklerini alan trajediler, iyileşmeyi reddeden yaralar. Artık acı çeken ve ağrı kesicilere bağımlı olan bir polis olan Max, sıkıntılı geçmişinden kaçmak için varlıklı emlakçı mogul Rodrigo Branco ailesini koruyan São Paulo, Brezilya’da bir iş yapıyor. Ancak olaylar onun kontrolünden mahrum kalırken, Max Payne kendini tanımadığı bir şehrin sokaklarında yalnız bulur, umutsuzca gerçeği arar ve bir çıkış yolu arar.

Hassas silah atışları için ileri teknoloji çekim mekanizmaları, gelişmiş yeni Bullet Time ve Shootdodge efektleri, doğal hareketler için Natural Motion Euphoria Karakter Davranışı sisteminin tam entegrasyonu ve karanlık ve bükülmüş bir hikaye içeren Max Payne 3, Rockstar’dan kesintisiz, oldukça ayrıntılı, sinema deneyimi Oyunlar.

Max Payne 3 Torrent İndir

Geniş kapsamlı tek oyunculu bir kampanyanın yanı sıra, Max Payne 3 de serideki ve çok oyunculu bir oyun deneyimi sunan seriye giren ilk giriş olacak. Max Payne 3 çok oyunculu, aynı sinema hissini, akıcı silah oyununu ve tek oyunculu oyunun hareket hissini çevrimiçi çok oyunculu alemine getiriyor. Max Payne evreninin kurgu ve imza oyun öğelerini kullanan Max Payne 3, hepsi tek bir oyuncunun aynı destansı görsel tarzıyla sunulan, paranoya, ihanet ve kahramanlık temaları üzerinde oynanan çok çeşitli yeni ve geleneksel çok oyunculu modları içeriyor oyun.

Max Payne 3’teki bir özellik tartışması ve Grand Theft Auto V’e ve gelecekteki uygun oyunlara geçmesi, oyuncuların büyük kamu mürettebatlarına katılmasına veya sadece üyelerin özelleştirebileceği özel bir mürettebat oluşturmasına izin vererek geleneksel çevrimiçi klanların ötesine geçen Crews’tir. Bu sayede, Crews, oyuncuların mücadeleyi maçtan maça, hatta oyunların başından sonuna kadar, Feud’lar dahil olmak üzere Crew’in istatistiklerini takip edecek olan Rockstar Games Social Club aracılığıyla canlı tutmalarına yardımcı olur.

Özellikleri

Rockstar Games tarafından kesintisiz, son derece ayrıntılı, sinema deneyimi için geliştirildi
Şık çekim eylemi için Gelişmiş Bullet Time ve Shootdodge ve Final Kill-kam mekaniği
Kesin, akıcı silah oyunu için üstün hedefleme, hedefleme ve animasyon işlemleri
Video oyunlarındaki en ikonik karakterlerden biri olan Max Payne’in iadesini kronikleştiren karanlık, çarpık bir hikaye
Natural Motion Euphoria Karakter Davranış Sistemi ile gerçekçi bir hareket ve yeni bir çevre bilinci düzeyi için yepyeni bir Rockstar Gelişmiş Oyun Motoru (RAGE) yinelemesi arasında sıkı entegrasyon
İnanılmaz ayrıntıya sahip geniş bir silah yelpazesi: Çekiçler geri çekilir, kabukları odadan çıkarır ve her kurşun ayrı ayrı çarpma anına kadar ateşlendiği andan itibaren modellenir.
Gelişmiş parçacık fiziği ve tahrip edilebilir ortamlar, dramatik ve kaotik silahlı dövüşler için zemin hazırladı
Dizide yeni olan, tek oyunculu oyunun karanlık ve acımasız atmosferini eşleştirmek için zorlayıcı ve bağımlılık yapan çok oyunculu bir deneyim

Max Payne 3 Complete Edition’ın İçeriği:
Max Payne 3 (ana oyun)
Deathmatch Made in Heaven Pack (DLC)
Painful Memories Pack (DLC)
Hostage Negotiation Pack (DLC)
Local Justice Pack (DLC)
Silent Killer Loadout Pack (DLC)
Cemetery Map (DLC)
Special Edition Pack (DLC)
Deadly Force Burst (DLC)
Pill Bottle Item (DLC)
Classic Max Payne Character (DLC)


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3
İşlemci: Intel Dual Core 2.4 GHZ – i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ – FX8150 8 Core x 3.6 GHZ
Bellek: 2GB – 16GB
Ekran Kartı: NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM – Radeon HD 7970 3GB VRAM
HDD: 50 GB Disk alanı


GÖRSELLER & VİDEO

Max Payne 3 Complete EditionMax Payne 3 Complete EditionMax Payne 3 Complete Edition

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir