Medal of Honor (2010)


AÇIKLAMA

Medal of Honor, birinci şahıs nişancıyı içeren bir video oyunudur. Danger Close Games ve EA DICE tarafından oluşturulmuştur. Oyun Electronic Arts tarafından tanıtılıyor. PlayStation 3, Xbox 360 ve Pc oyunları için Microsoft Windows için 12 Ekim 2010 Salı günü başlatıldı.

Onur Madalyası Afganistan’daki Savaş sırasında belirlenir. Oyunun hikayesi Anaconda Operasyonu üzerinde yoğunlaştı. Oyunun ana kahramanı, Donanma SEAL DEVGRU operatörü kodlu Tavşan’dır. Donanma SEAL kadrosunun 1. kademe operatörleri, Anne, Voodoo, Vaiz ve Tavşan adlı operatörlerden oluşuyor. Taliban ve El Kaide güçleri Şah-i-Kot Vadisi’nde askerleriyle birleşiyor. Kadroya Shah-i-Kot Vadisini koruma görevi verildi ve görev sırasında İsyancılar Anne ve Vaiz’i ele geçirdi. Diğer operatörler Anne ve Tavşanı kritik bir durumda bulurlar. Çıkarma için helikopterin yanına ulaşmadan önce Tavşan ölür.

Oyun, Onur Madalyası, gizli operasyonlar, düşman saklanmalarına baskın yapma ve daha fazlası gibi birçok görev içerir. Savaş sırasında oyuncu farklı silahlar kullanabilir ve onları yükseltebilir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7/ 8
İşlemci: Pentium D 3.0GHz / Core 2 Duo 2.0GHz / Athlon X2
Bellek: 2 GB
Ekran Kartı: 256 MB : GeForce 7800 GT / ATI X1900
DiretX: 9.0c


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Medal of Honor (2010) İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


569 kez indirildi