Medal of Honor Warfighter


AÇIKLAMA

Aktif ABD Seviye 1 Operatörleri tarafından yurtdışında konuşlandırılırken ve gerçek dünya tehditlerinden ilham alınarak yazılan Medal of Honor Warfighter, oyuncuları günümüzün en hassas ve disiplinli savaşçısının botlarına koyan agresif, cesur ve otantik bir deneyim sunar. Onur Madalyası Madalyası, bugünün savaş alanına ve devam eden küresel terör tehdidine karşı mücadeleye yakından ve kişisel bir bakış.

Oyun serisini II.Dünya Savaşı’ndan çıkaran ve bugünün en seçkin ABD savaşçılarına oyuncuları tanıtan 2010 Madalyası Madalyası’nın ardından, Medal of Honor Warfighter, oyuncuları misyonları gerçek bir noktalı çizgi ile yaşamaya devam etmek için Afganistan’dan çıkarıyor dünya saldırıları. Bu, gerçek dünyadaki sıcak noktaları ve çok oyunculu uluslararası Seviye 1 Operatörlerini içeren küresel ölçekte Tier 1’dir.

Onur Madalyası Savaşçısı ABD Seviye 1 Operatörü “Vaiz” in hikayesini anlatır ve yurtdışından eve döndüğünde ailesini yıllar süren konuşlandırmanın dışında parçalanmış olarak bulur. Evliliğinden geriye kalanları kurtarmak için parçaları toplamaya çalışan Preacher, ne için mücadele ettiğini hatırlatıyor – aile. Ancak son derece ölümcül bir patlayıcı (PETN) sivil sınırlara nüfuz ettiğinde ve iki dünyası çarpıştığında, Preacher ve arkadaş arkadaşları sorunu çözmek için gönderilir. Dövüşü düşmana götürür ve sevdiklerini zarar görmekten korumak için ne gerekiyorsa yaparlar.

Özellikler:
Frostbite 2’nin Gücü – Çığır açan Frostbite 2 motorunun gücünü kullanan Medal of Honor Warfighter, savaşın yoğunluğunu artırmak ve bu yılın en otantik savaş deneyimini sunmak için inanılmaz video ve ses sadakati sunuyor.
Noktalı Çizgi Gerçek Dünya Olaylarına – Abu Sayyaf’ın Basilan’ındaki rehineleri kurtarmaktan, Phillipines kalesi, Al-Shabaab’ın Somali Sahili’ndeki “Korsan Kasabası” na saldırmaya kadar, oyuncular PETN’in küresel tehdidini avlarken Seviye 1 Operatörlerinin botlarına adım atıyorlar. Onur Madalyası Warfighter, oyunculara bu gerçek dünya olaylarına bir bakış sunan ve eylemi ortaya çıkmış olabileceği gibi deneyimlemelerini sağlayan tek oyundur.
Savaş Tüm Aile İçin Kişiseldir – Onur Madalyası Savaşçı savaş alanının ötesine geçer ve askeri ailelerin gözüyle anlatılan savaşın kalbi olan tarafını ortaya çıkarır. Bu topluluktan Operatörler tarafından yazılan bir hikaye ile Medal of Honor Warfighter, yerdeki savaşçıların ve ailelerinin fedakarlıklarına dair samimi içgörüler sunuyor.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri ;
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4GHz yada Athlon X2 2.7GHz
Ekran Kartı: NVidia 8800 GTS yada ATI Radeon 3870 – 512MB
Bellek: 2 GB RAM
Boş disk alanı: 20 GB
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İşletim sistemi: Windows Vista, Windows 7

Önerilen Sistem Gereksinimleri ;
İşlemci: Intel Core 2 Quad 3GHz yada AMD Phenom II X4 3 GHz
Ekran Kartı: NVidia GTX 560 yada 1 GB ATI Radeon 6950 – 1GB
Bellek: 4 GB RAM
Boş disk alanı: 20 GB
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İşletim sistemi: Windows Vista, Windows 7


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Medal of Honor Warfighter İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


1241 kez indirildi