Mist Survival

Etiketler: Mist Survival torrent, Mist Survival torrent indir, Mist Survival indir 2020, Mist Survival Full İndir, Mist Survival Crack, Mist Survival Pc İndir

 

Mist Survival torrent

Mist Survival


AÇIKLAMA

Sisli bir hava ve korku dolu bir atmosfer.. Mist Survival bugüne dek zombi oyunları arasında en iyi atmosferi sunabilecek türden oyundur. Eğer kendinize güveniyorsanız hayatta kalın.

Oyunda birbirinden farklı mekanlar ve zombi türleri bulunuyor. Yerinizi tespit etmeleri için çıt çıkarmanız yeterli. Çok sessiz ilerleyin ve sığınak bulun. İyi eğlenceler dileriz.

Oyuncular virüs salgından etkilenmeyecek ve yiyecek biriktirerek, barınak bularak ve kendinizi vahşi yaşamdan, haydutlardan ve enfekte olanlardan koruyarak hayatta kalmalıdır. Oyuncular ayrıca diğer kurtulanlara yardım edebilir ve kurtulanların kampınıza katılmasını sağlayabilir.

Oyuncular istedikleri zaman yoğun bir sis yaşayacaklar. Yoğun sis ortamına, virüs bulaşmış insanlar av bulmak için gelmek gibi belirli olaylar eşlik eder.

Enfekte ve mutasyona uğramış insanlar geceleri dışarıda veya güneş ışığı olmadığında dışarı çıkabilirler, bu da sis kapalıyken oyuncuları da avlayabilecekleri anlamına gelir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 / 10
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 560 or better
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 / 10
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 770 or better
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Mist Survival
Mist Survival
Mist Survival


İNDİRME LİNKLERİ:
Mist Survival İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


2725 kez indirildi