MotoGP 19

 MotoGP 19


AÇIKLAMA

19 farklı pistte tüm MotoGP, Moto2, Moto3, Red Bull MotoGP Kurabiye Kupası sınıflarındaki yarışmacılarla yarış.

TARİHİ SÜRÜCÜLER – MotoGP’nin 500 2 vuruştan Modern Çağ’a olan tüm tutkusu. Tarihsel Zorluklar moduna erişin ve MotoGP’nin tarihini şekillendiren anları canlandırmak için zaman saldırıları ve özel senaryolar ile en heyecan verici rekabeti yeniden yaşayın.

50’den fazla efsanevi binici
35’ten fazla bisiklet
3 ek tarihi parça
DOĞAL AI – İşlemlerinizi tanımlayan ve buna göre tepki verecek makine öğrenmesine dayanan daha hızlı, daha akıllı ve daha doğru AI ile rekabet edin. Şimdiye kadarki en iyi yarış deneyimi seni bekliyor!

TANITIMLI SERVİSLER – Özel sunucuların eklenmesi çevrimiçi oynamayı hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getirdi! Arkadaşlarına farklı modlarda meydan oku: Genel Lobi: tamamen kişiselleştirilebilir bir lobi oluştur (tur, hava durumu, seans sayısı) veya mevcut lobiler listesinde dolaş ve en sevdiğin birini seç; Özel Lobi: özel bir etkinlik oluşturun ve arkadaşlarınıza meydan okuyun; Yarış Direktörü: başlangıç ızgarasını seçin, ceza verin ve yarışı yönetin!

ÖZELLEŞTİRME VE GRAFİK EDİTÖRLER – Yeni araçlarla hayal gücünüzü serbest bırakın ve sürücünüzü eşsiz yapın! Şimdiye kadarki en kapsamlı aksesuar ve marka seçeneklerinden birini seçerek tarzınızı yaratın ve yeni grafik editörlerle eğlenin! Kaskınızı özelleştirmek için yazı tiplerini ve şekilleri birleştirin veya diğer oyuncular tarafından oluşturulanları indirin!

KARİYER – Çaylaktan serinin gazilerine kadar her çeşit oyuncu için tasarlandı! Kariyeri takip etmeyi veya liderlik tablolarına, MotoGP’ye kadar çıkmayı ya da Pro Kariyerine odaklanmayı ve gerçek bir profesyonel gibi yarışmayı seçmeyi seçin!

MOTOSİKLET GELİŞTİRME – Farklı teknik konular üzerinde çalışarak Kariyerde özel testler sırasında bisikletinizin performansını artırın: Çekiş Kontrol Sistemi; Motor freni; Çark Karşıtı Sistem; Motor; Şasi.

Stratejinizi en iyi olmak için planlayın: gerçek bir şampiyonada olduğu gibi, sınırlı sayıda yeni motorunuz ve lastikleriniz var.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later
İşlemci: Intel Core i5-2500, AMD FX-8100 or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 with 2 GB VRAM or more / AMD Radeon HD 7950 with 2 GB VRAM or more
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible
İlave Notlar: *Laptop versions of graphics cards may work but are not officially supported.

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later
İşlemci: Intel Core i7-6700K, AMD Ryzen 7 1700X or equivalent
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 with 6 GB VRAM or more | AMD Radeon RX 480 with 4 GB VRAM or more
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible
İlave Notlar: *Laptop versions of graphics cards may work but are not officially supported.


RESİM ve VİDEOLAR

 MotoGP 19
 MotoGP 19
 MotoGP 19


İNDİRME LİNKLERİ:
MotoGP 19 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


52 kez indirildi