Mutant Year Zero: Road to Eden

0

 Mutant Year Zero: Road to Eden


AÇIKLAMA

HITMAN ve PAYDAY’in eski tasarımcılarını içeren bir ekipten, XCOM’un sıra tabanlı savaşını gerçek zamanlı gizlilik ve doğa tarafından geri kazanılan insan sonrası bir dünyanın keşfi ile birleştiren taktik bir macera oyunu Mutant Year Zero: Road to Eden geliyor… ve Mutantlar.
Tabii ki dünya sona eriyor.
Bu sadece bir zaman meselesiydi. Aşırı iklim değişikliği, küresel ekonomik kriz, ölümcül bir salgın ve eski ve yeni süper güçler arasında artan gerilim. 1945’ten beri ilk kez nükleer silahlar silahlı çatışmalarda kullanıldı. Toz çökmeden önce mantar bulutları doğudan batıya yükseldi.

Şimdi bitti ve Dünya hala. Doğa yıkık şehirleri işgal etti. Rüzgar boş sokaklardan geçer, mezarlıklara dönüşür.
İnsanların hepsi gitti. Medeniyetin kalıntıları arasında atmak, Mutantlar, deforme olmuş hemoidler ve hayvanlar, kurtuluş veya sadece yiyecek bir şeyler aramaktır. Hayatta kalmak için, siz ve arkadaşlarınız Bölgeyi keşfetmek için dışarı çıkmalısınız.
Belki bir gün efsanelerin Cennetini, kadim insanların cehennemin ortasında olduğunu görürsünüz. Hikayeler, gerçeğin burada beklediğini söylüyor. Belki cevaplarınızı orada bulabilirsiniz.
Sonra tekrar, belki hepsi saçmalık.

TAKTİK SAVAŞ
Mutant Year Zero: Eden to Road, taktik strateji bağımlılığınız için mükemmel bir çözümdür. XCOM oyunlarından ilham alan derin, sıra tabanlı, taktik bir savaş sistemine dalın.

İNSAN SONRASI DÜNYAYI KEŞFEDİN
İnsanlık sonrası terk edilmiş şehirler, otoyolların çöküşü ve aşırı büyümüş kırsal alanda yolculuk edin. Sarf malzemelerinizi yeniden doldurmak ve bir sonraki maceranızı planlamak için kötü şöhretli ve şüpheli karakterlerin neon kaplı bir vahası olan Ark’a bakın.

MUTAN TAKIMINI KONTROL EDİN
Bir tutum sorunu olan bir ördek ve öfke sorunları olan bir domuz; bunlar sizin tipik kahramanlarınız değil. Dux, Bormin, Selma ve diğer pek çok karakteri her biri kendine özgü kişiliği ve dünya ve durumları hakkında dengesiz bakış açısı ile tanıyın.

GİZLİ YAKLAŞIMI YÜKSELTİN Çatışmayı
önlemek veya farkında olmayan düşmanları yakalamak için gölgeler arasında gizlice dolaşın . Gerçek zamanlı gizlilik, yaklaşımın tam kontrolünü sağlar: bir düşman kampına sızın, Mutantlar ekibini kendi yararınıza konumlandırın ve sürpriz unsurunu kazanın.

MUTLU’NUN KİLİDİNİ AÇMA
Selma’nın kavrama sarmaşıkları, Bormin’s Charge ve Dux’un 4 metrelik bir yürüme, tatar yayı ile konuşan ördek olmasına rağmen fark edilmeyen düşmanlarla dolu bir kampa gizlice girme gibi mutantlarınız için yeni mutasyonların ve yeteneklerin kilidini açın.

DİNAMİK ÇEVRE
Ortamı kendi yararınıza kullanın. Projektörlerden uzak durun, görüş alanından saklanın ya da tamamen yıkılabilir duvarları ve binaları yıkın ve tamamen yıkın.

LOOT, HER YERDE LOOT
Geçici geçici sapanlardan yüksek güçlü tüfeklere ve şapkalara, polis yeleklerine kadar, Mutantlarınızı ilerideki tehlikeler için donattığınızdan emin olun. Hiçbir şey, post-insanın, elinde bir blunderbuss ile size şarj edilmiş çivili metal zırhın mutasyona uğramış bir domuzu gibi olduğunu söyleyemez.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GTX 580 / AMD Radeon HD 7870
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Core i7-6700K/ AMD Ryzen 5 1600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD Radeon RX 480
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Mutant Year Zero: Road to Eden
 Mutant Year Zero: Road to Eden
 Mutant Year Zero: Road to Eden


İNDİRME LİNKLERİ:
Mutant Year Zero: Road to Eden İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


99 görüntülenme
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?