Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

My Time At Portia

Son Güncelleme: 05.02.2020 Saat 14:03:34
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

My Time At Portia


AÇIKLAMA

My Time At Portia , büyük bir açık dünyaya ve hayal edilemez olanaklara sahip eşsiz bir sanal alan. Portia adlı küçük bir kasabaya git ve ne istersen yap. Eh, bu oyunda istisnasız herkesin mümkün olduğu gerçeğinden bahsetmeye değer. Sebze ve meyveleri yetiştirin ve büyütün, muhteşem yaratıklar ve sıradan hayvanlarla dolu sonsuz dünyayı dolaşın, yerlilerle birlikte romantizm yapın, denizleri tekneyle seyahat edin ve sadece hayatın tadını çıkarın, eğlenin ve eğlenin.

Tabii ki, oyunun bir komplo var. Ana karakter tarafından miras alınan küçük bir atölyenin etrafında döner. Atölyeyi geri yüklemeniz ve karlı hale getirmeniz gerekir. Ancak bunun için belirli bir şey yapmanız gerekmez. Sadece çeşitli mallar satmak, nesneler oluşturmak ve kasaba sakinlerine katılarak yerel sakinlerle iletişim kurmak için yeterlidir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7+ 64 bit
İşlemci: Intel i3 Processor
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: ATI 5770, Nvidia GeForce GTX 460
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel i7 Processor
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX960+
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 My Time At Portia
 My Time At Portia
 My Time At Portia


İNDİRME LİNKLERİ:
My Time At Portia İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın