NASCAR Heat 3

0


AÇIKLAMA

NASCAR Heat 3, bir yarış simülatörü tarzında dünyaya tanıtılan popüler bir oyun projesinin büyüleyici bir devamıdır. Alanında zaten profesyonel olan çeşitli sinsi rakiplerle dinamik direnişe katılmak için en yüksek hıza sahipsiniz. Herhangi bir şekilde kariyer basamaklarının tepesine çıkacak, her türlü hile yapacaksınız. Oyun sizin için birkaç zorluk, deneme ve yoldaki her türlü tehlikeyi hazırladı, bu da üstesinden gelmek kolay olmayacak.

Güncellenmiş versiyonda geliştirilmiş bir grafik bileşen, daha dinamik bir oyun ve modifiye kariyer modu ile karşılaşacaksınız. Ek bonuslar kazanacağınız kazançlar için çeşitli zorluk yarışlarına katılmanız, böylece becerilerinizi ve profesyonelliğinizi geliştirmeniz gerekir. Sonunda, bir dünya şampiyonu olacaksınız, ancak önce tüm olası testleri geçmelisiniz. Oyundaki grafikler mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır ve size oyun dünyasında olmanın eşsiz hissini verecektir. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların rakibiniz olacağı çok oyunculu bir mod da var.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64bit Versions of Windows 7, 8 and 10
İşlemci: Intel Core i3 530 or AMD FX 4100
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 460 or AMD HD 5870
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

NASCAR Heat 3
NASCAR Heat 3
NASCAR Heat 3


İNDİRME LİNKLERİ:
NASCAR Heat 3 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


61 görüntülenme
OYUN BILGILERI 4 ay önce eklendi
BENZER OYUNLAR
Poly Bridge 2
2.928 görüntülenme
Football Manager 2019
2.497 görüntülenme
R.B.I. Baseball 20
1.567 görüntülenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?