NASCAR Heat 4

0

NASCAR Heat 4


AÇIKLAMA

Yarış oyunları dünyadaki video oyunu oyuncuları üzerinde büyük bir etki yarattı. Oynamak için en iyi yarış oyununu buluyorsanız, olağanüstü bir NASCAR Heat 4 yarış oyunu oynamak için bir ay daha bekleyebilirsiniz .Yaklaşan bir yarış video oyunu NASCAR Heat 4’ü bilmek için doğru zaman. Bu oyun 2019 NASCAR sezonunu uyarıyor. Bu oyunda harika unsurlar, yarışın temel gerçeğini çok ilginç ve gerçek görünüyor. Bu oyunun oyuncuları, hız ve boyutun her zaman günü taşıdığını hatırlar. Bununla birlikte, en iyi fırsatları kullanmak ve hedeflerine ulaşmak için çabalarını art arda yeni yollar edinirler. Yarış video oyununun neredeyse her zamanki spor eğlencesi için yapılmış olduğunu yanlış anlıyorlar. Bununla birlikte, NASCAR Heat 4 özellikle yarışta başarılı olmayı seven her oyuncuyu tatmin etmek için tasarlanmıştır.

En heyecan verici şeyler

Bu oyunun en iyi özellikleri, oyun dünyasına girme yolunda istenen geliştirmeyi almak isteyenleri etkilemektedir. Bu oyun ortamındaki oyuncular, basitleştirilmiş oyun kitabıyla çalışmak için uzmanların talimatlarını takip ediyor. Bu oyundaki uzmanlıklarına bakılmaksızın incelemelerden tam yardım alırlar. Performanslarını arttırmanın ve varsayılan süper kahraman yeteneğini sergilemenin en yüksek olasılıklarını düşünüyorlar. Nerede hazırlandıkları üzerinde herhangi bir kontrolleri yoktur. Bazı önceliklere uyarlanabilir olmalıdırlar.

Birçok erkek ve kadın, her zamanki spor tabanlı simülasyon video oyunu yerine genel olarak yarışmayı sever. Oyuncu karakterinin saçma sapanlarını keşfetmeye heveslidirler. Herhangi bir zorlu ortamda elit oyunculara karşı çıkma hızını nasıl artırabilecekleri konusunda çok bilinçliler.

Oyununuzda istediğiniz iyileştirmeyi nasıl elde edeceğinizi bulmak için doğru zaman. Gelişmiş performansa yönelik sorunsuz yöntemden olağanüstü avantajlar elde edeceksiniz ve performansınızı artırmak için izlemesi kolay öneriler öğrenmeniz için teşvik edeceksiniz. Bu popüler spor oyunuyla ilgili ipuçlarının ve püf noktalarının düzenli olarak güncellenmesi, hemen hemen her oyuncuya genel performansı geliştirmesine yardımcı olur. Bu oyunun oyuncuları yeni grafiklerin yanı sıra birinci sınıf ses efektlerinden memnunlar. % 100 memnuniyet elde etmek amacıyla bu oyun dünyasındaki eğlenceli şeyleri keşfedip kullanıyorlar.

Performansınızı beklendiği gibi artırın

Bu oyunun geliştiricisi, her oyuncuyu şaşırtmak ve memnun etmek için bir amaca sahiptir. Bu oyunun her oyuncusu sürekli artan eğlenceli şeyler ve seviyesini artırmak için şans olarak memnun. Kariyer düzenlemeleri, lastik modelleri ve diğer eğlenceli şeylerle ilgili yeterliliklerini bir sürü önemli şeye dayalı olarak geliştirmeye hazırlar. Eklenen özelliklerin yanı sıra bu oyun boyunca yapılacak ilginç şeylerden memnunlar. Birkaç yeni özellik NASCAR Heat 4 oyununu çok popüler hale getiriyor ve tüm oyuncuları bu oyunu başarılı bir şekilde oynamaya teşvik ediyor. Bu özelliklerden bazıları, dinamik bir kullanıcı arayüzü, kilitlenebilir boya düzenleri, parça haritası, derin kariyer modu, sürüş kontrol seçenekleri ve Sonoma Raceway ve Charlotte Roval Track güncellemeleri.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bit Versions of Windows 7, 8 and 10
İşlemci: Intel Core i3 530 or AMD FX 4100
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 460 or AMD HD 5870
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Soundcards
İlave Notlar: Supported Graphics Cards: AMD HD5870 or better, HD6870 or better, HD7790 or better, R7 260 or better, R9 260 or better, Nvidia GTX460 or better, GTX560 or better, GTX650Ti or better, GTX750 or better, GTX950 or better

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bit Version of Windows 10
İşlemci: Intel i5 9600k or AMD Ryzen 5 2600x
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1660Ti or AMD Radeon RX 590
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Soundcards


RESİM ve VİDEOLAR

NASCAR Heat 4
NASCAR Heat 4
NASCAR Heat 4


İNDİRME LİNKLERİ:
NASCAR Heat 4 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


268 görüntülenme
OYUN BILGILERI 4 ay önce eklendi
BENZER OYUNLAR
Poly Bridge 2
2.928 görüntülenme
Football Manager 2019
2.495 görüntülenme
R.B.I. Baseball 20
1.567 görüntülenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?