Need For Speed Heat

Need For Speed Heat


AÇIKLAMA

Gündüz koşun ve geceleri güneşin batmaya başlamasıyla beyaz bir mafsallı sokak yarışçısı Need for Speed ​​Heat’de riske atın. Palm City, gündüzleri, yüksek performanslı arabalarınızı özelleştirmek ve yükseltmek için Banka kazandığınız onaylanmış bir yarış olan Speedhunter Showdown’a ev sahipliği yapıyor. Geceleri, itibarınızı artıran yasadışı sokak yarışlarındaki yoğunluğu artırın, daha büyük yarışlara ve daha iyi parçalara erişmenizi sağlayın. Ama hazır olun – polisler bekliyor ve hepsi adil değil

Karanlığa sahip olun, ışığı kovalayın – Speedhunter Showdown’daki her şeyi sıraya koyun ve Bankayı yarış, sürüklenme ve off-road etkinliklerinde kazanmak için yarışın. Sonra geceleri şehri ele geçirin ve itibarınızı oluşturmak için yeraltı sokak yarışlarına çıkın.
Kendinizi ifade edin – Otomobil filonuzu özelleştirin ve direksiyon başında kimliğinizi kişiselleştirin. Benzersiz olun ve herkesin kim olduğunuzu bildiğinden emin olun.
Sıcaklığı yendi – Gün ışığında Palm City’de devriye gezen polisleri toplamak için yolunuzdan çıkmanız gerekecek. Ama hava karardıktan sonra kurallar değişir: haydut bir görev gücü ortaya çıkar ve siz ve tekerlekleriniz için avlanırlar.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum sistem gereksinimleri
Windows 10 işletim sistemi
Intel Core i5-3570 veya AMD FX-6350 işlemci
8 GB RAM
Nvidia GeForce GTX 760 veya Radeon 7970 / Radeon R9 280x ekran kartı
DirectX 11
320 kbps internet bağlantısı
50 GB boş alan

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri
Windows 10 işletim sistemi
Intel Core i7-4790 veya Ryzen 3 1300X işlemci
16 GB RAM
Nvidia GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 480 ekran kartı
DirectX 11
512 kbps veya daha hızlı internet bağlantısı
50 GB boş alan


RESİM ve VİDEOLAR

Need For Speed Heat

Need For Speed Heat
Need For Speed Heat
Need For Speed Heat


İNDİRME LİNKLERİ:
Need For Speed Heat İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.Oyunu satın almak için tıklayın


1793 kez indirildi