Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Need for Speed Hot Pursuit

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:31:38
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Need for Speed Hot Pursuit indir 1.jpg

 

AÇIKLAMA

Need for Speed Hot Pursuit oyuncularına hem bir polis hem de bir yarışçı olarak oynama imkanı sunuyor. Yalnız veya bağlı olarak tam kariyeri boyunca oynadıklarında kovalamacanın heyecanını ve kaçışın acelesini yaşayacaklar. Kabarma hızları, acımasız büstler ve kalp durması kaçışlarının tümü Need for Speed Autolog ile bağlanıyor. Bu ağ sadece epik başa baş peşinde koşma ve yarışlar için arkadaşlarını bağlamakla kalmaz, aynı zamanda oyuncuların performanslarını ve istatistiklerini karşılaştırmasını sağlar, böylece dostça rekabette en üst seviyeye çıkanları hazırlar. Edge Day 1’i alın – Sınırlı Sayıda kopyanızı güvenceye almak için, bugün kutudan çıkardığınız kilitli arabalara, silahlara ve donanıma anında erişebilmenizi sağlamak için Bugün Hızla Sıcak Pursuit İhtiyacı. Bir polis veya yarışçı olmayı seçseniz de, Sınırlı Üretim, ilk defa sokağa çıktığınızda yükseltilmiş arabalarla öne geçmenizi sağlar: Porsche Cayman S ve Dodge Challenger SRT8’de yarışçıları avlayın ya da Audi TT RS Coupe ve Chevrolet Camaro SS’de tozun içinde polisleri bırakın. Ayrıca, ileri düzey polis silahlarına ve arkadaşlarınız için bir avantaj sağlamanıza ve en iyi polis ya da en çok aranan yarışçı olma arayışınıza başlamanıza yardımcı olacak yükseltilmiş yarışçı ekipmanlarına hemen erişin.

Temel Özellikler:
– Kariyer – Oyuncular hem polislerin hem de yarışçıların sürükleyici ve kalp yarışı eylemini deneyimleyeceklerdir. Hot Pursuit, tüm yarış modlarında çığır açan çok oyunculu bir deneyim ile inanılmaz derecede derin ve tam tanımlanmış bir tek oyunculu kariyeri sorunsuz bir şekilde birleştirir. – Need For Speed Autolog, arkadaşlarınızı doğrudan birbirlerinin oyunlarına bağlayan, hepsini karşılaştırıp paylaşan bir sistemdir deneyimleri ve zorlukları. Autolog, arkadaşlarınızın yaptıklarına bağlı olarak içgüdüsel olarak zorluklar çıkarır. – Bir takip sırasında silah kullanarak arayışın yoğunluğunu arttırın. Şüphelileri çeşitli polis silahlarıyla ele geçirmek ya da polisleri geride bırakmak için kaçırma ekipmanı kullanmak olsun, oyuncuların her zaman rakiplerinin üstünlüğünü kazanması için bir yöntem olacaktır. – Lamborghini Reventon gibi süper şarjlı polis yakalayıcılarda şüphelilerin yakalanmasının gücünü hissedin ya da Pagani Zonda Cinque-Seacrest County gibi yüksek performanslı süper otomobillerde yarışçı olarak yasaları çiğneyin ve dağlık bölgeler. Seacrest County’nin açık dünyası, bir yarış oyununda şimdiye kadar bulunmuş en yoğun takip deneyimlerini yaratmak için tasarlanmıştır.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Windows XP 64bit SP2, Windows Vista SP2 (32 ya da 64bit) veya Windows 7 (32 ya da 64bit). (Desteklenmez – Windows 95, Windows 98, Windows ME, Windows NT 4.0 ve Windows 2000 desteklenmez)
İşlemci: Intel Core® 2 Duo 2.0 GHZ veya AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
Bellek: 1GB (XP), 1.5GB (Vista), 1.5 GB (Windows 7)
Sabit Disk Alanı: 8 GB boş sabit disk alanı. DirectX 9.0c kurulumu ve kayıtlı oyunlar için fazladan boş alan
Ekran Kartı: Shader Model 3.0 ve DirectX® 9.0c Uyumlu 3D 256 MB Ekran Kartı veya daha iyisi
Ses Kartı: DirectX 9.0c Uyumlu Ses Kartı

GÖRSELLER & VİDEO

Need for Speed Hot Pursuit indir 2.jpgNeed for Speed Hot Pursuit indir 3.jpgNeed for Speed Hot Pursuit indir 4.jpg

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir