Need For Speed Hot Pursuit


AÇIKLAMA

Hız İhtiyacı Hot Pursuit oyuncuları kovalamaca heyecanı ve kaçış telaşını hem bir polis hem de bir yarışçı olarak yalnız veya bağlı olarak oynarlar. Kabarcık hızları, acımasız büstler ve kalbi durduran kaçamaklar Need for Speed ​​Autolog ile birbirine bağlı. Bu ağ sadece epik kafa kafaya peşinde koşular ve yarışlar için değil, aynı zamanda oyuncuların performansları ve istatistikleri karşılaştırmasını sağlar, böylece dostça rekabetin zirvesine zemin hazırlar. Sınırlı Günün 1’ini alın – Sınırlı Sürüm’ün kopyasını güvence altına almak için Need for Speed ​​Hot Pursuit’i bugün sipariş edin, kilitli arabalara, silahlara ve ekipmanlara kutudan anında anında erişmenizi sağlar. İster polis ister yarışçı olun, Sınırlı Üretim, ilk kez sokağa çıktığınızda yükseltilmiş arabalarla ilerlemenizi sağlar: Porsche Cayman S ve Dodge Challenger SRT8’deki yarışçıları avlayın veya Audi TT RS Coupe ve Chevrolet Camaro SS’de tozları polislere bırakın. Ayrıca, arkadaşlarınızda bir avantaj elde etmenizi ve en iyi polis veya en çok aranan yarışçı olma arayışınıza başlamanıza izin verecek gelişmiş polis silahlarına ve yükseltilmiş yarışçı ekipmanlarına anında erişin.

Özellikler

– Kariyer – Oyuncular hem polislerin hem de yarışçıların sürükleyici ve kalp atışlarını deneyimleyecek. Hot Pursuit muazzam derecede derin ve tam olarak tanımlanmış tek oyunculu bir kariyeri tüm yarış modlarında çığır açan çok oyunculu bir deneyimle sorunsuz bir şekilde birleştirir.

– Need For Speed ​​Autolog, arkadaşlarını doğrudan birbirlerinin oyunlarına bağlayan, tüm deneyimlerini ve zorluklarını karşılaştırmalarını ve paylaşmalarını sağlayan bir sistemdir. Autolog, arkadaşlarınızın yaptıklarına göre içgüdüsel olarak zorluklar çıkarır.

– Bir takip sırasında silah kullanarak takip yoğunluğunu artırmak. İster çeşitli polis silahlarıyla şüphelileri yok etmek isterse polisleri zafere ulaştırmak için kaçırma ekipmanı kullansın, oyuncular her zaman rakiplerine karşı bir avantaj elde etme yöntemine sahip olacaklar.

– Lamborghini Reventon gibi süper yüklü polis önleyicilerindeki şüphelileri yakalamanın gücünü hissedin veya Pagani Zonda Cinque gibi yüksek performanslı süper otomobillerde bir yarışçı olarak yasayı zedeleyin

– Seacrest County – Çöl, orman, sahil ve dağlık bölgelerle Kaliforniya sahil şeridi kadar çeşitli bir dünyayı keşfedin. Seacrest County’nin açık dünyası, bir yarış oyununda şimdiye kadar bulunan en yoğun takip deneyimlerini yaratmak için tasarlanmıştır


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows XP ve sonrası
İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz/AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
Bellek: 1.5GB (Windows XP)/2GB ve üzeri (Windows Vista/ Windows 7)
Ekran Kartı: DX9 ve SM3.0 destekli 256MB ve üzeri belleğe sahip bir model

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows XP ve sonrası
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6700 (2.6GHz)/AMD Athlon 64 X2 6000 ve üzeri
Bellek: 1.5GB (Windows XP)/2GB ve üzeri (Windows Vista/ Windows 7)
Ekran Kartı: GeForce 8800 GT/ATI Radeon HD 4700 ve üzeri

Desteklenen Ekran Kartları:
AMD Radeon: X1950,HD2000/3000/4000/5000 serisi
Nvidia: GeForce 7(7600 ve üzeri) /8/9/100/200 serisi


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Need for Speed: Hot Pursuit İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


324 kez indirildi