Need for Speed Most Wanted 2012


AÇIKLAMA

En Çok Aranan olmak için, polisleri atlatmanız, arkadaşlarınızı geride bırakmanız ve rakiplerinizi alt üst etmeniz gerekir. Acımasız bir polis gücünün sizi öldürmesi için vurmasıyla, ikinci kararlar vermeniz gerekir. Saklanma noktaları bulmak, atlamalar yapmak ve sizi bir adım önde tutmak için yeni araçlar kazanmak için açık dünyayı avantajınıza kullanın.

Gerçek Kriter Oyunları modasında, arkadaşlarınız deneyiminizin merkezinde yer alır. Menüsü veya lobisi olmayan açık bir dünyada, arkadaşlarınıza anında meydan okuyabilir ve çeşitli sorunsuz çok oyunculu etkinliklerde sürüş becerinizi kanıtlayabilirsiniz. Rakipleriniz, zirveye çıkmanızı önlemek için ellerinden geleni yapacak. Bu dünyada sadece bir tane En Çok Aranan olabilir.

Özellikler
Arkadaşlarını Döv – Autolog 2, kişiselleştirilmiş yarış önerileri ve en haber değeri olan tüm puanlarınızı, hızlarınızı ve sürelerinizi arkadaşlarınıza yayınlayan yayınlarla yoğun rekabeti hızlandırır. Arkadaşlarınızı geride bırakmaya ve En Çok Aranan olmaya çalışırken, herhangi bir sistemde Hız İhtiyacı puanları kazanın.
Kesintisiz Çok Oyunculu – Bir araba seçin, arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve sıkı, rekabetçi etkinliklerin kesintisiz bir çalma listesine atlayın. Lobi ekranı olmaması, eylemin asla durmadığı anlamına gelir. Büyük puan, rütbe ve sonsuz ödüller ve yükseltmeler kazanmak. Büyük bir açık dünyada yarışmak, savaşmak ve keşfetmek için sonsuz fırsatlara sahip etkinlikler arasındaki şiddetli rekabetleri sürdürün.
Açık Dünya Eylemi – Polisleri kaybet – istediğin gibi. Sıçramalara ve kısayollara çarpın, yere yatın veya arabanızın benzersiz güçlü yönleriyle oynayan çevrelerde polisleri sallayın. Özgürlük her şeydir. Arkadaşlarınızla istediğiniz yere gidin, gizli oyun deneyimini keşfedin veya şehir bilginizi hiç bitmeyen bir mücadelede yenmek için kullanın.
Kuralsız Yarış – “En Çok Aranan Hız İhtiyacı”, franchise’ın otantik “gerçek otomobil” hissini Burnout’un yoğun hızı ve saldırganlığı ile kaynaştırdığı için en hızlı hayatta kalması. Güçlendirin, kaydırın ve saf sürüş becerisini ve ağır dozlarda azot kullanarak polisleri ve rakipleri geçerek savaşın.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri ;
İşletim sistemi: Windows Vista (Service Pack 1) 32-bit
İşlemci: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz veya Athlon X2 2.7 GHz)
RAM: 2 GB
Hard Disk: 20 GB
Ekran Kartı (AMD): DirectX 10.1 uyumlu 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 veya 6000 serisi, ATI Radeon 3870 veya daha yükseği)
Ekran Kartı (NVIDIA): DirectX 10.0 uyumlu 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 veya 500 serisi, NVIDIA GeForce 8800 GT veya daha yükseği)
Ses Kartı: DirectX Uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri ;
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Quad-core İşlemci
Bellek: 4 GB
Hard Disk: 20 GB
Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 veya ATI Radeon 6950)
Ses Kartı: DirectX Uyumlu


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Need for Speed: Most Wanted 2012 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


724 kez indirildi