Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Need for Speed Pro Street

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:50:43
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Need for Speed Pro Street

 

AÇIKLAMA

Need for Speed Pro Street, seriyi farklı bir oynanış yönüne aldı.

ProStreet’deki tüm yarışlar yalnızca kapalı pistlerde gerçekleşir ve ProStreet, yasadışı yarışa can vermeyen Need for Speed II’den bu yana serideki ilk oyundur.

Sadece belirli vücut kitlerinin otomatik olarak tutturulabildiği Carbon’dan farklı olarak, şimdi stok tamponları ve geniş vücut kitleri de dahil olmak üzere tüm vücut kitlerine uygulanabilir.

İlk kez Need for Speed: Carbon’da tanıtılan Autosculpt özelliği, ProStreet’de öne çıkıyor ve otomobil performansı açısından önemli bir rol oynuyor.

ProStreet’de dört farklı oyun modu vardır: Sürükleme (sürükleme şeridindeki bir yarış, noktadan noktaya), Grip (Devre yarışlarına benzer, ancak dört farklı Grip yarış türü mevcut), Hız (Sprint yarışına benzer) ve Sürüklenme.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista
İşlemci: 2.8 GHz or higher (Windows Vista requires 3.0 GHz)
RAM: 512 MB RAM or higher (Windows Vista requires 1 GB RAM)
HDD: 8.1 GB free disk space or more
Ekran Kartı: 128 MB or higher (Pixel Shader 2.0, AGP and PCIe only)
DirectX: Version 9.0c

GÖRSELLER & VİDEO

Need for Speed Pro Street Need for Speed Pro Street

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Duyuru sitemizin yazılımı değişmiştir, indirilemeyen torrent dosyaları için lütfen. Konulara yorum yazarak bize bildirin. Bildiriniz en kısa sürede dikkate alınacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir