Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Need for Speed Rivals

Son Güncelleme: 24.01.2020 Saat 21:30:50
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Need For Speed Rivals Indir 1


AÇIKLAMA

Bu hayattta her zaman risk vardır ve unutmayın kimseye Güvenmeyi. Polisler ve Yarışçılar arasındaki sokak yarışlarındaki rekabetin her iki taraf da bir all-out medya savaşında sınırları zorlarken asla durmadığı Redview County’ye hoş geldiniz.

Özellikler
Üst Düzey Rekabet: Yüksek hızların risk altındakilerin sadece başlangıcı olduğu bir dünyada rakiplerinizi alt edin. Yarışçılar, kendi görkemleri için yalnız kurtlardır; yüksek hızda yarış ve epik kovalamalar için inşa edilmiş çevik arabaları sürmek. Polisler, polis gücünün tam gücünü kullanarak yarışçıları avlamak ve avlamak için ekipler halinde çalışır. İstediğiniz zaman rolleri değiştirin ve daha yüksek ödüller için hız puanlarınızı çizgiye yerleştiren yeni bir skorlama sistemi ile bahislerin büyümesini izleyin.
Yeni Nesil Yarış: Frostbite 3 motoru ile çalışan en hızlı yarış oyununda gerçekten hissedebileceğiniz hızın tadını çıkarın. Oyun dünyasının her detayı çarpıcı, yüksek tanımlı, yeni nesil grafiklerle sunulurken, kar, dolu, yağmur, toz fırtınaları ve yoğun siste yarışırken ve kovalarken hava koşulları sürekli değişiyor.

Otomobiliniz sizin kimliğiniz olacak; Otomobillerinizi performans ve stil değişiklikleri ile kişiselleştirin. Arabanızı en son teknolojilerle geliştirin ve aracınızı dünyaya göstermek için yeni boya kutuları, canlılar, özel plakalar, jantlar ve çıkartmalar ile kişiselleştirin. Durumunuz ne olursa olsun izinizi bırakmak için farklı konfigürasyonları kaydedebilir ve çeşitli araç paketlerini tetikte tutabilirsiniz.
Takip ve Kaçınma Teknolojisi: İzinizi değiştirmek veya anında kaçış stratejinizi değiştirmek için en son takip teknolojisini ve modifikasyonlarını kullanın. Yarışçılar turbo patlamaları, sıkışmalar ve elektromanyetik bakliyatlar gibi teknolojiyi kullanarak polislerden kaçarlar. Polisler saldırgan saldırılar için, şok dalgalarının dağıtılması, spikestripler ve polis barikatlarına veya helikopter desteğine çağrı için silahlanacak. Her rekabet avantajı o kadar önemlidir ki arabanızı sürüş tarzınıza uyacak ve rakiplerinize karşı zafer kazanacaklarını belirtin.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7
İşlemci: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2
RAM (Bellek): 4 GB
Sabit Disk Alanı: 30 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon 3870 512Mb veya üstü, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 Mb veya üstü, Intel HD 4000 integrated 512Mb veya üstü
DirectX: DirectX 10.1
İnternet Bağlantısı: 512 Kbps ve üzeri

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7 (Önerilen Windows 8 64-bit)
İşlemci: Intel Quad Core İşlemci, AMD Duo Core İşlemci
RAM (Bellek): 8 GB
Sabit Disk Alanı: 30 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon 7870 3GB veya üzeri, NVIDIA GeForce GT660 3GB ve üzeri
DirectX: DirectX 11
İnternet Bağlantısı: 512 Kbps ve üzeri


RESİM ve VİDEOLAR

Need For Speed Rivals Indir 2 Need For Speed Rivals Indir 3 Need For Speed Rivals Indir 4


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

İndirmek için tıklayın

Dosyanız hazır, indirmek için tıklayın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir